Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy ne gyanakodjanak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés elég fura....De nem jutott eszembe más, figyelem felhívó megfogalmazás.

Az a helyzet, hogy a szüleim, elmennek 3 napra nyaralni (péntek-vasárnap). És sajnos elég szigorúak velem. Még a barátnőimmel se igazán találkozhatok. Most viszont, hogy nem lesznek itthon, át szeretnék menni egy barátnőmhöz, akivel nagyon rég találkoztam. Sajnos másik városban is lakik.

A szomszédaimtól tartok kissé, hogy mondjuk kopogtatnak, ha nem vagyok otthon,és felhívják a szüleimet, h nem nyitok ajtót.

Van valami értelmes ötletetek? Alibi? Nem szeretnék lebukni.



2013. ápr. 11. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
menjen át a barátnőd hozzád, akkor otthon vagy közben ;)
2013. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Én is azt akartam írni mait az első.

Vagy mond meg a szüleidnek, hogy estét a barátnődnél töltesz, hogy te se legyél annyit egyedül.

2013. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is hivd át inkább a barátnődet. Anno nekem is volt ilyen hogy elutaztak és rám volt bízva a ház , én inkább áthivtam a barátnőm magunkhoz és csaj buliztunk :)


23 L

2013. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Mi az,hogy még a barátnőiddel sem igazán találkozhatsz?

Milyen szülők ezek?

2013. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
amúgy mondhatnád nyugodtan, hogy félsz egyedül, én mindig áthívtam ilyenkor valakit
2013. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a barátnő menjen hozzád. Át ne vágd őket, mert hiába mész el, egész idő alatt azon fogsz görcsölni, hogy vajon mikor kopog be a szomszéd... Így nem tudod jól érezni magad és akkor kár volt hazudni.
2013. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ő nem tud eljönni hozzám. Valami ötlet esetleg? Meg am nem hiszik el , h félek egyedül. 19 vagyok....
2013. ápr. 11. 20:40
 8/13 A kérdező kommentje:
A szomszédokat kéne igazából kizárni. De egy lakótelepen....mit mondja nekik? Igazából a szembe szomszéd a leggázosabb....
2013. ápr. 11. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
hát már nem azért de én is 19 vagyok, és nem szeretek itthon egyedül itthon lenni, félek... :D lehet, hogy gáz, de ez van , nem tehetek róla
2013. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már 19 vagy és úgy kezelnek ezek szerint,mint egy 8 évest az a GÁZ.

Mert amit itt leírtál egy 8-10 éves gyerek szüleitől való félelme...

2013. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!