Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Három gyereket nevelő családok...

Három gyereket nevelő családok milyen keresettel vállaltátok a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Van minden gyereknek külön szobája? Mik a nehézségek két gyerekhez képpest? Még csak tervezzük kíváncsiságból kérdezem.
2016. aug. 4. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Miert kerdez valaki ilyet, ha utana az osszes valaszt lepontozza?

Egyebkent itt is 3 gyerek van, 18 eves lany es ket 15 eves fiu, ikrek. Van 5 haloszobank, igy relevans, hogy mindenkinek van kulon szobaja, viszont a fiuk, mivel ikrek, akarhanyszor kulon koltoznek, mindig visszatalalnak a masikhoz. Igy ok neha egy szobaban vannak, neha kulon. Emeletes hazunk van, kb 300 m2. Nekunk semmilyen nehezseg nincsen, nagyon jo gyerekek.Keresetet nem irnek, mert sok irigy van, de eltudjuk oket latni mindenben, markas ruhak, dragabb hobbik finanszirozasa, amikor kell nekik valamire penz, nem jelent gondot, eltudunk menni 2 hetre kulfoldre nyaralni nyaron, karacsonyt kulfoldon toltjuk altalaban es sielni is eljarunk. Mindketten egyetemet vegeztunk, jo allasunk van. A lanyom is most kezdi az orvosit.

2016. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

a párom nettó 330-340e.- kap

én most éppen csak gyetet, családit és gyt kapok az olyan 100-110e.- meló keresés alatt vagyok ha lesz akkor az olyan netto 130-150e.- plusz


3 gyerek (14, 11, 5) albérlet 68nm 2,5szobás lakás panel - rezsivel havi 90e

a páromnak van havi 170e hitele - nem részletezném


nem a bevételtől függőt h gyereket vállalok e vagy sem

hanem azért lett gyerekem mert azt akartunk !!!


amíg volt melóm addig havi 100-120e.- körül tettem el megtakarításra ez most szünetel,

sajnos a párom hitele miatt nem kapunk lakás hitelt így még olyan 4 év és remélhetőleg tudok venni egy lakást...

2016. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!