Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nagyon elvagyok...

Mit tehetnék? Nagyon elvagyok keseredve.! Elhagyott a férjem,2 hetes babáimal itt vagyok egyedül elkeseredve. Összepakolt

Figyelt kérdés
Nem mondott semmit! könyörögtem neki hogy ne menjen el de nem hallgatott meg.. Nem veszekedtünk, pénzügyi problémáink sincsenek..A telefont sem veszi fel.. Nagyon tanácstalan vagyok.
2010. ápr. 18. 16:19
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltünk, és azt mondta hogy nem megy így tovább, ma összepakolta minden cuccát és elment, Hogy mi volt az ok? Egy nő. Ezért képes volt feldobni a családját. Ebbe korrekt volt hogy fogja látógatni a babákat, meg minden, de nagy a fájdalom bennem és a szomorúság. Nagyon elkeseredtem.!
2010. ápr. 20. 16:15
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Te szegény. Hát ez a lehető legrosszabb helyzet. Most mindenképpen erősnek kell lenned mind magad, mind pedig a babák miatt is. Ő pedig majd idővel rájön, mit is vesztett. Sok sikert! Kitartás!
2010. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vártam, hogy írj, de nem erre számítottam. Nagyon sajnálom... Erre azt hiszem nem lehet mást írni, de a családod és a barátaid tudnak segíteni remélem. Nagyon sok erő kell most neked! Kívánom, hogy legyen!!!
2010. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm.! a család, és a barátok mindenbe mellettem állnak.! legalább ez vigasztal. :'-(
2010. ápr. 20. 19:16
 25/34 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veletek történt. Ezek szerint nem érdemelt meg téged, benneteket. Sok erőt kívánok és rengeteg nevetést a babáiddal. Kitartás kedves!
2010. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sem erre számítottam. Nagyon sajnálom! :( Kitartást és jó egészséget kívánok nektek!
2010. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is erre gyanakodtam /mármint arra, hogy nő lehet a dologban/. Erre a tettre nincs mentség. Azért remélem ragaszkodsz a 40%-os tartásdíjhoz. Ez a gyerekeket illeti, az ő nevelésüket szolgálja. Le ne mondj róla!
2010. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
69%
Csak annyit mondok megint, hogy NEKED BOLDOGNAK KELL lenned. Mert a babák megérzik, eltanulják, és magukba szívják a keserűséget, a boldogtalanságot, a szomorúságot. Hagyd a francba most a párodat! Ha egy megkeseredett, könyörgő nő várja, sosem jön vissza, de ha egy boldog, vidám nő, két boldog vidám gyerekkel, akkor lehet, hogy visszajön.
2010. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Szioka!Remelem jol vagytok.Van valami ujabb fejlemeny?En ugyan abban a cipoben vagyok mint te.Sajnos igy jartunk.
2010. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Szia kösözönöm jól megvagyunk:) a babák is jól vannak, én meg erősebb vagyok mint valaha:) Adtam volna esélyt neki de nem élt vele sajnálom, Azóta beadtam a válási papírokat... és most könyörög mennyire sajnálja stb de hát ilyen az élet nem lesz vissza út! És te veled mi van? ha van kedved írhatsz privit beszélhetünk!
2010. jún. 21. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!