Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha házastársatok esküdözött...

Ha házastársatok esküdözött arra, hogy "Megváltozom! " "Megjavulok! ", betartotta az ígéretét?

Figyelt kérdés
A férjem szörnyen viselkedett az utóbbi hónapokban, és most már odáig fajult a helyzet, hogy válni akarok... Ő meg természetesen ígér fűt-fát, hogy megváltozik... Nem tudom, hogy elhihetem-e neki...
2010. ápr. 18. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a beteges féltékenykedése okozott sok-sok problémát. Mikor érezte, hogy tényleg vége lehet, ha nem változtat, akkor összeszedte magát és most nincs gond.

De a te eseted más. Nem tudom, hogy ennyi rossz szokást el lehet-e hagyni...

2010. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ver a férjed hagyd el. Én olyat nem hallottam még akinek csak egyszer járt el a keze és megjavult. Ócska duma. Ha gyereketek nincs akkor pláne egy pillanatig ne habozz.
2010. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámat és tapasztalatomat tudom veled megosztani. A férjem a pohár betelte után ígért fűt fát, esküdözött, hogy minden csodálatos lesz, boldogan fogunk élni, stb. olyan szerelmes levelekt írt, hogy csöpögött belőle a rózsaszín szirup. Nem sok idő kellett hozzá, amint úgy érezte, sínen van, már kezdődött minden újból. Lehet, hogy akart ő tényleg megváltozni, de sajnos egy akaratgyenge emberke, akinek 40 évesen még mindig nincs korrekt értékrendje. Én meg a nagy bizalom miatt most nem egy gyerekes, hanem kétgyerekes egyedülálló anyuka vagyok.
2010. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Soha nem fog megváltozni.

Egyébként egy normális kapcsolatban nem is kell megtennie, mert a szeretet azt jelenti, elfogadod olyannak, amilyen. A szenvedélybetegség és a verés viszont alapból nem elfogadható.

2010. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ismered azt a mondást,hogy:kutyából nem lesz szalonna.Hidd el,igaz.Én kétszer is átéltem,kétszer választottam hasonló embert társamul,voltak nagy fogadkozások,de hiába.Két hétig szép és jó minden,aztán kezdődik minden előröl.Senki nem tud kibújni a bőréből,max ideig-óráig.
2010. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Nem könnyű dolgok ezek, de azt hiszem most jött el az idő, hogy összeszedjem magam végre, és lépjek, mert ez az állapot már nem tolerálható...
2010. ápr. 19. 21:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt a helyzet. A párom hónapok óta szörnyen viselkedett, én tűrtem tűrtem de meg nem változott. Aztán egyszercsak kiborult a bili és közöltem vele, hogy akkor ennyi volt (mindez 3év után). Ő nagyon betojt ekkor, rájött hogy komolyan gondolom, ígért fűt-fát. Hagytam hogy bizonyítson, hogy képes és hajlandó is megváltozni. Igaza volt, képes volt rá. Azóta már a közös gyeremekünket várjuk. Remélem ti is helyre jöttök. Sok sikert!
2010. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!