Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam!...

Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam! Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve vagyunk együtt, még egy barátnőm mutatott be minket egymásnak. Tudtam már akkor is hogy bejön neki a barátnőm, de nem hozta szóba nincs ezzel semmi baj. Viszont hétvégén volt egy beszélgetésünk, és addig csűrte csavarta a dolgokat míg a végén kijött, hogy ő bizony sokkal jobbnak találja a barátnőm mint engem. Mondta hogy nagyon szeret, és semmi baj nincs velem, de benne van meg az, amit ő keres egy nőben... Mondta hogy bennem is megvan, de kevésbé...

Ezen nagyon kiakadtam... 6 év után kell ezzel előállni??

egyáltalán mi volt ez a hat év ha nem én vagyok neki a jó?

Azt is modnta h ne értsem félre, nem akar szakítani mert szeret....

Ti mit szólnátok ehhez? Csak én spilázom túl? Annyira rosszul esett....


2010. júl. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nem tudok segíteni. De nem spilázod túl. Nekem is nagyon rosszul esne.:S Megértelek.
2010. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%
Én is megértelek, de én tuti, hogy megpofoztam volna. :S Tudom nem mindenki ilyen erőszakos, de én kicsit. :D
2010. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődben van meg az, amit keres egy nőben, akkor a barátnődbe szerelmes. Ennyi. :( Dönts belátásod szerint. Ha nekem ilyet mondott volna a férjem, akkor lapát. Kevés dolog verné ki nálam a biztosítékot, még egy esetleges félrelépést is megbocsátanék, de hogy évekig csak egy "ha ló nincs, jó a szamár is" kategória legyek nála, azt soha.
2010. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne.. utálnám érte..

6 év nagyon hosszú idő.. és ez nem volt szép dolog tőle. :( Ha már ennyi ideig "elhallgatta", miért kellett elmondani most? Sosem értem meg a pasikat..

Amúgy anno, ha bejött neki a barátnőd.. hogy hogy veled jött össze? És nem vele? Foglalt volt? Mert ez is lényeges szempont..

Ha szabad préda volt a csaj, én nem aggódnék, csak hagynám, hogy jóvá tegye a baklövését.. mert én tuti nagyon bedurciznék.. :S

Kitartást, és beszélgess el vele, komolyan.. hogy biztosan te vagy-e az a nő, akivel lenni akar.

Nem írtad oda hány éves vagy, de gondolom 6 éves kapcsolat miatt nem 18.. viszont, ha nem téged képzel el a maga oldalán.. keress mást, aki megbecsül. :)

Sok sikert!

2010. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
20 vagyok. A barátnőm akkor szabad préda volt, de hajtott is rá csak nem jött össze. Fogalmam sincs mit mondjak neki, mikor előállt vele nyugodtan fogadtam, bár elmondtam neki hogy nagyon rosszul esik... de azóta is ezen jár a fejem
2010. júl. 27. 10:33
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődben van meg az ami kell neki, akkor egyértelmű. Megmondta, hogy nem rád van szüksége. Figyi ha a barátnődet nem is kapja meg, előbb utóbb talál valakit, aki szintén tökéletesen megfelel neki. Ez sajnos nem te vagy. Szerintem adj esélyt magadnak, fiatal vagy még, nem kell és nem is szabad egy ilyen kapcsolatban élned, ahol a másik valaki mást akar a helyedbe.
2010. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy,tedd lapátra,jön helyette olyan,akinek nem pótlék leszel,hanem a nagy Ő...
2010. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
90%

Én meg mondanám neki hogy engem többet nem kell keresni, keresse csak a barátnőmet, ha már egyszer ő a tökéletes nő.

Persze megértem hogy 6év hosszú idő csak így kidobni, én 4éve vagyok a barátommal, de ha ilyet meghallanék akkor nem tudnék már többé szerelmesen rám nézni, mikor ő egy másik(ráadásul hozzám közel álló)nőben látja az "igazit".

2010. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez azt jelenti, hogy nem szerelmes beléd. Teljesen mindegy, hogy a barátnődben vagy más nőben látja azt, amit keres, és hogy a barátnődet vagy más nőt tart jobbnak. Egy a lényeg: nem benned látja, és nem te vagy a legjobb.


Itt az ideje, hogy kirúgd, mert ha nem teszed, bármikor leléphez ő, amint talál egy nálad jobbat. Mert az ugye elhangzott, hogy nem te vagy a legjobb.

Az egy dolog, hogy a barátnődnek nem kell a pasi (csak ezért nem jöttek össze!), de ez nem jelenti azt, hogy nem fog találni egy másik csajt, aki van olyan jó, vagy még jobb, mint a barátnőd.


Nem spilázod túl. Sajnos a kapcsolatotoknak vége.

Próbáld meg a szép emlékeket megőrizni, amiért jó volt együtt, ne rágódj azon, miért volt veled 6 évig. De vége, és nincs tovább.

2010. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
86%

Szia,

én általában egy egyszemélyes "békéltető testület" vagyok, ennek fejében olvasd a következőket.


„Tudtam már akkor is hogy bejön neki a barátnőm, de nem hozta szóba nincs ezzel semmi baj.”

„ addig csűrte csavarta a dolgokat míg a végén kijött, hogy ő bizony sokkal jobbnak találja a barátnőm mint engem. Mondta hogy nagyon szeret, és semmi baj nincs velem, de benne van meg az, amit ő keres egy nőben... Mondta hogy bennem is megvan, de kevésbé... ”

És még azt is hozzá kell tenni, hogy 6 éve együtt vagytok. Magad mondod, hogy már az eleje óta tudod, hogy tetszik a barátodnak a barátnőd, miért változott volna ez? Sőt. Azzal, hogy téged megkapott, és már 6 éve együtt vagytok, téged már megszokott, viszont a barátnőd piszkálja a fantáziáját.

Arra viszont nem tért ki a beszélgetés, hogy Veled mennyire jó, és a világ kutya fäszáért sem adna esetleg oda téged senki lányáért. Mert lehet, hogy benne pont az megvan ami egy gyors szerelemhez kéne neki, de aki egy életre kell neki az Te vagy (akivel együtt tud élni boldogan). Ami bizonyított is mivel 6 éve együtt vagytok.

Akár pozitívan is felfoghatod. Nem megcsalt, és mégis bevallotta bűnét :P. De komolyan. Tudta, hogy ezzel nem szerez plusz pontot nála, de feltételezem azt is, hogy nem ő állt ezzel elő hanem te marasztaltad addig a témát, míg ő nem hazugsággal állt elő, hogy te vagy a világon a legjobb nő, hanem, őszite volt és megmondta.

Tipikus esete, mikor a nő kérdezi hogy dagi vagyok? És ha azt mondod rá hogy nem, akkor szemét vagy mert nem vagy őszitne, ha igen mondasz, akkor meg érthető okai vannak. Ha meg kertelsz, akkor egyértelmű igennek lehet venni :P.


Igen tudom pasi vagyok, máshogy gondolkodom, és nem is szép dolog amit tett, csak próbáld magad a helyébe godnolni, hogy miért mondta ezt? Megbántásból? Őszinteségből? Figyelmeztetésül, hogy már nem olyan minden mint az elején?

Élő példa a Mézga család. „Miért nem a Hufnáger Pistihez mentem feleségül?!” Mivel ismeri az ember a jelenét úgy gondolja hogy ennél jobb lett volna a másik választás. De ha komolyan megkérdeznék, valószínűleg a jelenlegi jót nem adná oda a másikért. Vagy hogy mondjam. De most a Shrek 4-ben is pont erről van szó.

Még egy közhely, miszerint a legtöbb házasság a 7. évben megy tönkre. És ti már 6 éve együtt vagytok... Vigyázzatok magatokra. A legjobbakat :)

2010. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!