Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel kiakadtam rendesen....

Reggel kiakadtam rendesen. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Reggel elment a párom dolgozni. ( Ő a főnök) 7: 15 kor felhívom mikor jönnek visszafelé mert kivihetne a munkahelyemre ne ázzak el..Munkahelyem 4 perc bringával és neki útba esik) Azt mondja nem tud még jönni mert a színeket válogatják a kuncsafttal később mennek anyagokért. Erre 7:34 kor odaérek biciklivel dolgozni, elázva mint a veréb látom 2 perc múlva ott húznak el. Mentsége ő nem nézte az órát , nem tudta stb...
2010. ápr. 19. 11:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Fel se hívtam volna ilyen piti dologgal. Esik az eső. Na és? Nem áll meg az élet. Én ma egyszer már sz*rrá áztam,és mégegyszer megtörténik ez velem, hacsak nem áll el az eső.
2010. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy túlreagálod. Megérkezel késve a munkahelyedre, (feltételezem, hogy fél nyolcra jársz) ráadásul elázva, és elkezded neten szidni a főnöködet?? Tessék dolgozni, és ne komplikálj.
2010. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom.4 perces út, rosszabb esetben 10 gyalog, na jóó esik az esőőő..

ÉÉss??

Dolga volt nem tudott elvinni, ennyi.Minek ezért hisztizni?

2010. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Látom van aki félreértette ő nem az én főnököm hanem a saját maga főnöke.

Úgy éreztem nem törődik velem.

Amúgy a főnököm tuti eljött volna értem. Hazaszokott vinni ha esik. ( félreértések elkerülése érdekében megjegyzem nő.)

2010. ápr. 19. 12:57
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Esőkabát és mehet is a bicikli.

Nem kell ezen kiakadni, ő is dolgozott, nem egyedül furikázott kedvtelésből.

Mit szólnál ha minden reggel 1 órát kéne buszoznod 2 átszállással télen mikor esik a hó?

2010. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én is megsértődtem volna. Figyelmetlen. Azt hiszi, mert már "megvagy neki",nem kell tennie semmit? Azért az önzetlenséggel ebben az esetben nem kell jönni: ő csomagoljon kaját, főzzön, és cserébe egy szívességet se kapjon? A párkapcsolat a kölcsönösségről szól, nem az "önzetlenségről" (ami persze csak nők számára érvényes, mi??)
2010. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
13:18 nak. A gimi 4 éve alatt bejárós voltam, és nem 1 órát utaztam hóban fagyban hanem napi 70 km-t + helyi járat.Az utazás 2-3 órát elvett a csatlakozások miatt mert 3 szor szálltam át. Utána az egyetem úgyhogy ne prédikál 1 órás útról. Ezt csináltam 7 évig. És nem az volt a bajom konkrétan hogy nem hozott el, mert előtte is biciklivel jártam és ezután is . Csak az hogy nem figyelt rám.Nem volt kölcsönösség.
2010. ápr. 19. 13:49
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlreagálod. Ha ebből problémát csinálsz, akkor gyanítom mindenből. Ez pedig nem biztos, hogy jót tesz a házasságotoknak. Nem bántani akarlak, de én így gondolom.
2010. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jut, hogy nem a párod, hanem az ügyfél diktálta a menetrendet??

Érdekes lett volna, ha az ügyfelének (akinek a pénzéből éltek) azt mondja:

Bocs, de most várnia kell vagy bocs de most nem mehetek Önnel, mert el kell menjek a nejemért, hogy bevigyem dolgozni.


Szánalmas és önző vagy!!!

Nekem ez a véleményem, ha már megkérdeztél minket itt a gyk-n.

2010. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Hazafelé menet vegyél egy üveg bort, meséld el neki, hogy mit éreztél reggel, hogyan tetted fel a kérdést a neten, és milyen válaszokat kaptál. Koccintsatok a hülyeségedre, és bújjatok ágyba :)
2010. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!