Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti adnátok pénzt a sógornőtökn...

Ti adnátok pénzt a sógornőtöknek ezután?

Figyelt kérdés

Két gyerekük van, 1 és 4 évesek. A férjét fél éve kirúgták, ő gyes-en van.


Én bankban dolgozok, most épp keresünk adminisztrátort. Nem valami húde munka, de mégis valami. Ő ezt visszautasította, mert akkor mi lesz a gyerekekkel, ő "nem olyan" anya és feleség aki így kiszúr a családjával.


Most viszont pénzt kérnek, hogy ki tudják fizetni a számlákat.


Ti adnátok nekik?


2016. aug. 12. 11:28
1 2 3
 11/22 A legböszmébb Feri ***** válasza:
91%

Nem adnék neki egy fillért sem.

Egy anyagi gondokkal küzdő kiccsaládnak nem szabad pénzt adni, mert azzal csak konzerválod a sz*r helyzetüket.

Te igazi, hosszú távú segítséget, perspektívát, kiutat ajánlottál, de visszautasították.

Nincs ezzel semmi baj, akkor oldják meg az életüket önállóan.

2016. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%

Én megmondanám neki, hogy szép gondolat, hogy ő otthon akar maradni a gyerekekkel, de vannak olyan körülmények, amikor akkor jobb anya, ha nem hagyja a gyerekeit éhen dögleni. Amúgy meg a férjének sem szakad le a kukija, ha neki kell ellátnia legalább addig a háztartást. Vagy akkor menjen ő arra a munkára, ha a nőci annyira otthon akar maradni.

Én nem adnék. Jó lecke ez sztem nekik, bár aki ilyen pofátlan, biztos úgy csűri-csavarja a szót, hogy a vége az lesz, hogy még a helyi busz sofőrjének is nagyobb a felelőssége a pénztelenségben, mint neki.

2016. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
98%

"Ti adnátok nekik?"

NEM

2016. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
98%
Nem egye meg amit főzött. Utálom az ilyen pénzkéregetőket az anyám is ilyen.
2016. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 MZ.per.X ***** válasza:
98%
Én közölném vele hogy ha ő "nem olyan anya aki kiszúr a családjával" akkor eltakarodik dolgozni hogy legyen mit ennie a gyerekének.
2016. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Simán elvállalhatta volna a munkát, ha a férje otthon van. Ha egyik se dolgozik hogyan etetik a gyereket? Büdös nekik a munka.
2016. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Fél éve rúgták ki? Eddig mi a lópikuláért nem dolgozott akkor? Anyuka meg ott tudja hagyni a gyereket apucira ha ennyire szűkös a kassza, hogy dolgoznia kell. Ha most adsz, akkor következő hónapban is menni fognak, meg más rokonokhoz. Az más lenne ha nemrég lett volna munkanélküli az apa, és úgy kér (mert se a munka lehetőség nem lenne persze)... De így hogy fél éve? Kizárt
2016. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

Hol lenne az állás? Aktuális még? :D


Biztos nem adnék.

2016. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
4%

1 éves gyereket nem olyan könyű elhelyezni

az apuka mit csinál

2016. aug. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha az első alkalom én adnék, ha tudnék. De rendszert nem csinálnék belőle.
2016. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!