Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kedvel a barátom...

Miért nem kedvel a barátom édesanyja?

Figyelt kérdés

Már évek óta járunk a barátommal és most eljott az idő, hogy bemutassuk egymást a szüleinknek. Meg lett minden beszélve, mivel távol élünk egymástól ezért pár napot egymás szüleinél töltöttünk, amibe mindkét fél bele is egyezett. Elősször én mutattam be a barátomat a szüleimnek, minden nagyon jól ment, elhívtak minket ebédre, meg voltunk közösen kirándulni, mindenki nagyon jól szórakozott és a barátom nagyon megkedvelte a szüleimet és a szüleim is a barátomat.

Aztán én mentem hozzájuk egy pár napra, anyukájanak bemutatkoztam, kezet ráztunk és többé egy szót sem szólt hozzám és még csak ki sem jött a szobájából. Rosszul csináltam valamit? Miért nem kedvel engem? Velem van a gond? Vagy mi lehet ennek az oka? A barátom szerint ez normális, de engem ez akkor is bánt. Nem is érdekli őt, hogy kivel él a saját fia?


2016. aug. 16. 10:16
1 2
 11/16 H_Vivien ***** válasza:
52%
Szerintem örülj neki, bár én lennék így az anyósommal :D De boldog lennék, ha ülne egyedül a szobájában és egy szót sem szólna hozzám. Legalább nem keverne a hátam mögött :D Kérdezd meg mi az oka, bár gyanítom mi... Ami a legtöbb fiús anyukánál. Elveszed a kicsi fiát, ezért alapból úgy indulsz, hogy utál. Pont! Ne foglalkozz vele, ha megbékél úgyis visszasírod még ezt az időt ;)
2016. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Vittünk nekik ajándékokat, nem is keveset. Ebédre saját magunk vásároltunk be, saját magunk főztünk is, mert ő csak pizzát eszik és azzal bezárkózott a szobájába. Nekem nem is kell az, hogy megállás nélkül papoljon, egy hogy vagytok, milyen volt az utatok is megtette volna.

De úgy látom ő mindig ilyen és ez nem fog megváltozni. Barátom mondta, hogy szeretné ha bárcsak olyan szülei lennének mint amilyenek nekem vannak. Akik igazán szeretik és törődnek a gyerekeikkel, meg gyerekként elviszik őket kirándulni.

Anyagilag nem állnak rosszul, nagy 2 emeletes házban laknak, tengerhez jár nyaralni évente 2 alkalommal az anyuka.

No de mindegy, nem fogok ezzel többet foglalkozni, nekem is van más dolgom, nem fogom a seggét nyalni, hogy kedveljen meg. Vagy elfogad így ahogy vagyok, vagy nem. Ennyi.

2016. aug. 16. 12:28
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Helyes hozzáállás. Nagyon sok fura család van, a tiéd tényleg normálisnak tűnik, és most belecsöppentél egy másikba, akik nem olyanok. Ez sokkoló lehet, de jobb, ha elfogadod, hogy ez van.
2016. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám volt ilyen, mikor a húgom bemutatta otthon a barátját. Az mondjuk nem volt megbeszélve, csak karácsonykor úgy alakult, hogy átjöttek. Apukám felállt, kezet fogott, majd visszaült tv-zni, szegény srác meg csak állt ott, hogy mi fog történni. Még kellett egy-két találkozó, mire apukám feloldódott, de nem sokkal később ha valami családi programot szervezett, akkor megkérdezte a húgomat is, hogy mikor ér rá a barátja. Szóval ha a barátod szerint így normális, akkor higgy neki.
2016. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kései Sirató ***** válasza:
31%

Pszichiátriai beteg az anyukája? Kérdezd meg a barátod! Ha nem beteg, csak ellenszenves vagy neki, az még a jobbik eset, de ha beteg... ezek a betegségek néha öröklődnek.

Ha nem is beteg és nem is utál, akkor halvány lila gőze sincs az illemről.

Én utánajárnék ennek, hogy ezek közül mi lehet a helyzet..

2016. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes, amit itt sokan írnak... Persze bármi lehet, de ha valaki jön hozzám, vagyok olyan értelmes (már koromból adódóan is), hogy megtisztelem annyival, hogy váltok vele azért pár szót és ha mégsem szimpatikus, akkor visszavonulok másfelé, de elfogadom, hogy most itt van és nem kerülgetem mint valami szellem.

Az ilyet sosem értettem.

Nem nyalizni, meg se**et nyalni kell, csak szimplán megadni a tiszteletet, ahogy te is megadtad felé.

Az pedig, hogy a párod esetleg későn szólt, hogy ott töltessz náluk pár napot, azt meg... boxolják már le egymás közt, ne te legyél a fősz*r!

2016. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!