Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt ez egy kicsit durva...

Nem volt ez egy kicsit durva apától?

Figyelt kérdés

Életemben először érdekel egy fiú, elmondtam apának, mutattam fotót. Beszéltem róla, erre Ő azt mondta hogy egy ilyen fiú sosem választana engem, tegyek le róla. Most ezt miért kellet t? Annyira megbántott, hogy sírok.


18/L


2016. aug. 17. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Apád egy bunkó, a fiúhoz meg sok sikert! Nem attól lesz vagy sem esélyed nála, hogy a felszínes apád mit mondott. :)

A külső alapján meg semmit nem lehet megmondani.

Képzeld, én 4 éve vagyok együtt egy olyan lánnyal, aki legmerészebb álmaimban sem választott volna engem. Na akkor? :)

2016. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem volt szép. De, nem akarlak megbántani, amíg nem láttam, hogy 18 éves vagy, olyan 13 körülire saccoltalak a kérésed alapján. Lehet, hogy látszik rajta, hogy komolyabb érdeklődésű, vagy akár egy kis suhanc, aki skalpvadász. Apukád lehet, hogy csak óvni akar a csalódástól. És fogsz is, ha 18 évesen ilyesmivel rohansz az internetre, és nem tudsz feldolgozni egy ilyen szintű dolgot. Az életben érnek majd még ennél sokkal nagyobb pofonok is, fel kellene rá készülnöd, mert így nagyon nagy bajban leszel.
2016. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak nem kell tudnia, hogy neked ki tetszik, a te magányügyed, a te életed és pont!
2016. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:

De durva volt, épp az önérzetedet sértő. Az is lehet, hogy miután kimondta, meg is bánta.

Próbálj meg túllépni rajta és legközelebb csak akkor szólj neki, ha már jártok.

2016. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem durva volt, hanem őszinte.
2016. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!