Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a beszéd kicsit durva volt?

Ez a beszéd kicsit durva volt?

Figyelt kérdés

Van egy pár, 8 éve együtt vannak. A férfi kint volt külföldön dolgozni, pár hónapig, a barátnő itthon maradt. Egyik este a lány a barátnőjeivel elment az egyik vendéglőbe. A barátja meglátta, aztán ki leste, és amikor jött a barátnője este haza, elkapta és összeverte! Persze ezután elment a lány az anyjával látleletet csináltatni, és fel is jelentette a fiút /barátját/. A lány nővére felhívta a fiú apját hogy állítsa le a fiát, mert ennek nem lesz jó vége! Erre azt mondta az apja, hogy na majd ő elkapja és kiszedi a haját. Erre a nővér is felhúzta magát, és mondta a magáét, és azt is mondta hogy menjél és anyádnak a haját szedd ki a koporsóból. Ez egy kicsit durva volt, nem? /Nem mintha a verés kevésbé lett volna durva/


Az egész történetben, engem ez az utolsó mondtad... Nem is tudom, kicsit durvának tartom. De megértem, hogy védte a húgát... De legalább nem verekedett.


2012. szept. 5. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Durva, de az előzmények igazolják.
2012. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként te , mint szereplő hogy jössz a képbe?

Másrészt pedig, nem tudom miért ezen vagy megrökönyödve!!! Gusztustalan a férfi apja, ezért ezt látta otthon a kicsi fia! Azt hiszem, ha az én tesómat bántotta volna ilyen felállásban, ilyen erőviszonyban, el is ásatom!

2012. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon nyugodt ember vagyok, de ebben az esetben örüljön a féreg, hogy csak szóban kapott, és nem verették félhülyére!

Ebben a történetben nem az a legdurvább, amit a lány mondott, hanem az, hogy az apa fenyegetőzik, ahelyett, hogy bocsánatot kért volna a gyökér fia viselkedése miatt!

2012. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem csak ezt mondtam volna hanem pár jobb kondiban lévő ismerősömet ráküldöm, az a minimum... gyáva féreg aki ilyet csinál egy nővel, még saját magát is lejáratja.
2012. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A lány családjába tartozom.


Az apja se különb! Az feleségét (fiának az anyját) is mindig verte. Tűrt a felesége addig amíg felnevelte a gyerekeket, és azután elment, elköltözött másik városba, új életet kezdett más férfivel.

2012. szept. 5. 20:51
 6/20 A kérdező kommentje:

És még a fiú elment a lányhoz az nap délután, hogy az itt maradt törölközőjét meg a pulóverjét adja oda neki. A lány anyja is kiment és jól kiosztotta a fiút! Erre azt mondta az anyának, hogy mégjobban meg kellett volna vernem, annyira hogy véres legyen! Azt is mondta, hogy majd ide jön a családtagjaival meg stb.. Mondta az anya, hogy azt próbálja meg, nem félünk mi tőletek, mi is vagyunk sokan ha kell.

Hát komolyan, milyen ember az ilyen?? Jól ismerem, vagy is csak gondoltam, de hogy ilyen... 8-9 év alatt jól palástolta az igazi énjét.

2012. szept. 5. 20:56
 7/20 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a pasi miért is verte meg a barátnőjét? Mert elment egy vendéglőbe a barátnőivel? Vagy volt másik pasi is a dologban, amit a lány esetleg szégyell elmondani nektek - mint családtagoknak.
2012. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak azért verte meg, mert ennyire féltékeny. Nincs pasija a lánynak, és nem is volt. Nagyon szereti /szerette/ a fiút. Egyszer azt is megbocsájtotta neki, hogy amikor szünetet tartottak a kapcsolatukba, /pár hónap/. Az idő alatt a fiú egy másik lánnyal cuccolt össze. Tudom, hülye a lány is hogy ezt megbocsájtotta neki... de akkor is ez a verés már sok volt. Ezt már nem bocsájtotta meg.

És méghozzá a lány és a szülei házától kb 100-150 méterre történt ez az eset hajnalban. De ha észrevettük volna, vagy meghalljuk. Hát akkor tuti hogy a fiúnak annyi, kapott volna verést az biztos!

2012. szept. 5. 21:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerintem valami nincs rendben a fejében. Még az is baja volt mostanában, hogy a lány pl kifújta magát parfümmel meg ilyen kis apróságok. Már ezen kiakadt, és vitatkozott,
2012. szept. 5. 21:21
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem értem.. a lánynak vagy a rokonsága, de azt írod a kérdésben: " huga, nővére" , tehát te nem a tesója vagy! Mégis ott laksz.. akkor hogy van? Ne haragudj, ha indiszkrét vagyok! Mellesleg ezekszerint azon voltál eddig kiakadva, hogy mit válaszolt telefonba a családod arra, hogy a lányt ok nélkül megverték! Most meg biztos, hogy átmentetek volna és megveritek?

Teljesen érthetetlen az egész számomra! Én voltam a válaszolók közül, aki azt írta, el is ásattam volna!

2012. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!