Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a problémák más családokban...

Ez a problémák más családokban is előjönnek, vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés
Évente kb. jó 3 hónapot vagyok a szüleimnél, de egyszerűen pár hét után gyakran úgy érzem, hogy mennék már el. Mindennel probléma van, ma pl. az volt a gond, hogy csináltak valami pörköltet, én persze nem vettem észre, és tettem ki fagyasztott halat, hogy meg tudjam enni, erre nekemálltak, hogy te már ezt sem eszed, neked mindig külön kell főznöd. Párolom a halamat, majd odajön anyum, hogy tedd már lejjebb a lángot, fordísd meg a halat... Nem értem, miért kell minden pici dolgoba beleszólni. Az ilyesmit, hogy túrósbukta, fánk, beigli, császármorzsa nem eszem, mivel semmi értelmét nem látom, hogy még ezzel is úgymond mérgezzem a szervezetemet, már ez is baj, hogy én miért nem tudok enni belőle...
2016. aug. 17. 13:15
 1/9 anonim válasza:
57%
Mindenhol ez megy... :D de azért szeretnek biztos
2016. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora bajaid vannak... :/
2016. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Bizony az élet nehéz...
2016. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Apukám 3 éves koromban meghalt, anyámtól elköltöztem 17 évesen (nővérem átvette a gyámságom hivatalosan).


Most 32 vagyok. Nem, nekem nincsenek ilyen problémáim. Anyám sincs...

2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Dehogynem

Az elozo orulne neki ha annya porolne vele de mar nem teheti.

En imadtam edesanyam es tisztelettel beszeltem vele mindig akkor is ha tudtam butasagot mond.

Ha porolt velem engedelmeskedtem mindig

Sajnos 10 eve elhunyt es a 3. Gyerekem mar soha nem latta ot.

2016. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Azok az ostobák, akik leszólnak téged. Annyi eszük van, mint egy tyúknak. Már bocs.


Azért szólogatnak be, mert különbözöl tőlük. Ők mérgezik magukat, te meg nem, te tudatosabb vagy. Ugyanez van nálunk is.

2016. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

"Logikai összefüggés nincs aközt, hogy egy anya szar, meg hogy neked nincs."


Ha végigolvastad, és értelmezted a válaszom, láthatod, hogy nem azért nincs, mert jó volt és meghalt...

Hanem 17 éves koromban a bíróság a nővéremhez ítélt (aki albérletben élt az újszülött ikreivel). Akkor gondolhatod, hogy nem az volt a legnagyobb probléma vele, hogy "beleszólt, hogy sütöm a halat"...


Csak éreztetni akartam a kérdezővel, hogy ezek a "problémák" nem is igazi problémák...

2016. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Reszvetem annak a valaszolonak, akinek elhunyt az edesanyja :(

De errol nem a kerdezo tehet. Birom az ilyen magyarazatba oltott tamadasokat -.-" az en anyam is ilyen, folyamatosan beleszol mindenbe, az oltozkodesemtol kezdve a beszedstilusomig. Es nem egy frocsogo r.b.anc vagyok, hanem egy kulturalt, normalis ember. Soha nem kiabaltam vele meg a tinedzserkorom kozepen sem, o megis folyamatosan uvoltott velem, amikor berugott, akkor pedig szabalyosan terrorizalt lelkileg. El is koltoztem otthonrol 17 evesen a nagymamamhoz. Es mint mondtam, a mai napig folyamatosan csak kritizalni tud es kioktatni. Ha valami rosszul sikerul, leteremt, megalaz a sarga foldig, hogy "nem igaz, hogy erre se vagy kepes", ha meg jol sikerul, vagy rogton kontrazik vagy egyszeruen lehuzza az adott dolgot. Tanulasban soha nem segitett, megis kiabalt velem, tetunek es feregnek nevezett, ha rossz jegyet kaptam. Persze fogado orara mar soha nem ment be, mar nekem volt kinos, hogy mit mondjak a tanaraimnak, miert nem tud jonni. Az egesz altalanos es kozepiskola alatt is csak az en anyam volt az, akivel soha nem talalkoztak es bar alapvetoen nem is volt baj, de rettento cikinek ereztem, hogy o inkabb otthon fetreng es cigizik meg vedel szokasa szerint.

Ugyhogy en megertelek, kerdezo. Bar nalad a leirtak alapjan nem ennyire sulyos a helyzet, igy szerintem probald veluk ezt megbeszelni, a kajast pedig mondd el, hogy felreertes. Es azt is, hogy te egyszeruen nem szeretnel pl.beiglit enni. Gondolom, nem 5 eves vagy mar, akinek kritikusan figyelnek az etetesere (bar ha egy gyerek ehes lesz, meg fogja enni az ebedet. Olyanrol meg nem hallottam, hogy ugy haljon ehen, hogy elotte van a kaja), szoval egy ertelmes ember megerti, hogy egy masik ezt vagy ezt nem kivanja. Ha nem lehet veluk dulore jutni, ne jarj el hozzajuk annyit. A veszekedes senkinek sem jo.

2016. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
El lehet költözni az ilyen hisztikirálynőknek ha nem tetszik a rendszer! Semmit sem kötelező, vár rátok a szabad élet, lehet menni dolgozni :)
2016. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!