Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokabatyam menyasszonya...

Az unokabatyam menyasszonya nem az unokabatyamtol terhes elmondjam neki?

Figyelt kérdés
100%-ra tudom,hogy megcsalja az unokabatyamat a noje,mert eszre vettem oket,es akkor azt is elmondta ,hogy nem tole terhes. Szerintetek mot csinaljak? Felek ,ha elmondom az unokatesomnak megoli a menyasszonyat.
2016. szept. 1. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
a megcsalás nem a te dolgod,de egy idegen gyerekről szerintem joga van tudni... persze necces hogy hogyan adod elő neki:S
2016. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Ezek nagyon kényes szituációk. Ezt igazából nekik kéne elrendezni.


Szerintem a menyasszonnyal kéne beszélned, hogy tegyen tiszta vizet a pohárba. Később úgyis kiderül, hogy mástól van a gyerek. Egyébként mennyi idős terhes?

2016. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Probaltam mar vele beszelni,de o nem mondja el. En mondtam neki,hogy elfogom mondani,de sirva konyorgott,hogy ne mondjam el es a testet is felajanlotta ,ettol meg undoritobb lett a szemembe egy ilyen nohoz menjen hozza az unokabatyjam?

De felek is,hogy nem hinne nekem..

2016. szept. 1. 09:08
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

honnan tudja a nő,hogy kitől terhes? már csináltatott vizsgálatot?

a nővel ülj le és mondd el neki,hogy neked fontos az unokabátyád, szertnéd,hogy őszinte legyen vele.

+ nem várhatja el,hogy más gyerekét nevelje majd. menjen a gyerek apjához akkor. amúgy is vége a kapcsolatnak szerintem,hogyha megcsalta.kár lenne így összeházasodni,függetlenül a gyerektől..

szóval vedd rá a nőt,hogy mondja el neki. ne te közöld a rossz hírt. az is lehet,hogy nem is hinne neked. meg szerintem megérdemel ennyit,hogy a menyasszonyától tudja meg. beszéljék meg,zárják le és kész. de ne vegyél részt benne,csak mondd meg a menyasszonynak,hogy úgyis el kell mondania,ez nem mehet így a végtelenségig.

a másik pasival szemben sem korrekt,joga lenne tudni,hogy apa lesz

2016. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

1. Semmi közöd hozzá.

2. Egyszer sem biztos, hogy nem az unokabatyadtol terhes.

2016. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Én vagyok olyan viszonyban az unokatesóimmal, hogy elmondanám nekik amit tudok. Azt is, hogy mi az amit csak pusmogásként hallottam (annak valóságtartalmáról nem tudok nyilatkozni), és azt is hogy miben vagyok biztos, vagy majdnem biztos. Hozzá tenném, hogy annak valóságtartalmát ellenőrizze. Gyerek születése után vércsoport öröklődés táblázatban, ha ez nem mutat ki összeférhetetlenséget, akkor utána DNS teszttel.
2016. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha semmivel sem tudod bizonyítani, hogy ezt az infót a menyasszony mondta neked, se hangfelvétel, se semmi a birtokodban, akkor símán letagadja, és még te lesz a szemétláda, te leszel a sz@ar-kavaró.... nem avatkoznék bele. Max az unokabátyámnak annyit mondanék, hogy a helyében jobban odafigyelnék, (kifigyelném), mikor-kivel-merre-hol... jár a menyasszonya. Ennyi is elég, hogy gondolkodni kezdjen.
2016. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Azoknak akik azt írják ne avatkozz bele!

A kérdező családtagja esküvő előtt áll! Megcsalja a párját a nő, ráadásul terhes is.

Tényleg nem lehet tudni kitől van a gyerek? És akkor ne tudja meg a megcsalt fél? Ez lenne a helyes, humánus eljárás?

Szerintem próbálj meg megint beszélni a nővel próbáld meg rávenni, hogy ő mondja el. Ha ezt nem teszi meg, akkor beszélj a rokonoddal. Kérd meg a családtagodat, hogy ne bántsa a lányt adja meg neki az esélyt a bizonyításra hogy övé a gyerek. Megszületik a gyerek csináltassanak tesztet. De addig ne vegye el feleségül! És beleegyező nyilatkozatot se tegyen, hogy ő a lehetséges apa. Sokáig fog tartani amíg bebizonyosodik az igazság!

2016. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
az egy dolog hogy megcsalja, mert ilyenkor nem érdemes bele szólni,de egy másik gyerek már túl durva ahhoz, hogy az ember ne szóljon. Ha meg is utál egy életre a nagybátyád,de így legalább nem kell hossssszú évekig egy titkot rejtegetned magadban ami ráadásul előbb-utóbb úgyis kiderülne és akkor még a gyerek is szenvedne. Jobb mindenkinek ha időben kiderül, persze meglehet akkor majd te jössz ki vesztesen hisz te leszel a beköpös szemét(attól függetlenül hogy a nőci a hibás)
2016. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Ha én lennék ilyen helyzetben én szeretném tudni és nem csak akkor amikor éveken át neveltem azt a gyereket, akit a sajátomnak hittem.
2016. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!