Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokabatyam menyasszonya...

Az unokabatyam menyasszonya nem az unokabatyamtol terhes elmondjam neki?

Figyelt kérdés
100%-ra tudom,hogy megcsalja az unokabatyamat a noje,mert eszre vettem oket,es akkor azt is elmondta ,hogy nem tole terhes. Szerintetek mot csinaljak? Felek ,ha elmondom az unokatesomnak megoli a menyasszonyat.
2016. szept. 1. 08:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
4-es: Ezzel csak az a baj, hogy az ilyen riherongyokkal még beszélni sem lehet, mert az első szó nem jut el a kis okos fejükig. Maximum megint felajánlaná a testét.
2016. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom ezt a kamut. =D
2016. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Persze, még be is vallotta neked hogy mástól van a gyerek amikor még ő sem lehet biztos benne.... :)
2016. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

És még fel is ajánlotta magát a kérdezőnek :P


Szép sztori, de ne fűzz reményeket az írói karrierhez...

2016. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%

Ez elég durva sztori. Komolyan mondod, hogy az unokabátyád bántaná fizikailag a terhes menyasszonyát? Szokta a nőt fizikailag bántani? Ha igen, akkor szerintem semmiképpen se önts olajat a tűzre! Egyébként is azt mondanám, hogy ne szólj bele, ez kettejük dolga. Ha az unokabátyád úgy érzi, elég jól ismeri a nőt, és vele képzeli el a jövőt, akkor hagyd rá. Ha a nő is így érez, akkor meg pláne.

Én a leírtak alapján viszont attól is tartok, hogy a nő fél tőle, bántalmazó kapcsolatban élnek, és ki kellene menteni. Vagy keresi a kiutat.

2016. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
42%

"Kérd meg a családtagodat, hogy ne bántsa a lányt adja meg neki az esélyt a bizonyításra hogy övé a gyerek."



Nagyszerű férfi az az unokabáty, akit meg kell kérni, hogy ne bántson egy terhes nőt. Pffff...

2016. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó válaszadó!

Én csak azért vélekedtem a testi erőszak gondolatára így mert erre utalt a kérdező! A saját unokatestvérét csak jobban ismeri mint mi aki nem ismerjük hogy ilyen szituációba mit tenne és mit sem tenne!!!

Sajnos vannak elvetemült emberek akik nem kérdeznek és nem tudnak kivárni bizonyos helyzeteket és fizikai erőszakkal állnak helyet! Még akkor is megveri, ha terhes a párja. Minden bizonnyal állítom, ha elmondja mindazt a rokonának amit itt leírt, nem fog a rokona örülni a hírnek!

2016. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Remélem, az a gyerek nem ennek a nőverő unokatesónak a családjába fog megszületni.
2016. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%

sokan írták,hogy kamu. de nem hiszem, meg lehet tudni,hogy ki az apa a szülés előtt is. + az is lehet,hogy a fogantatás heteiben nem volt együtt a vőlegényével,csak a szeretővel..

de mondjuk szerintem lényegtelen,hogy ki az apa. megcsalta a nő, miért kéne összeházasodni?

2016. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18%

Hirtelen az jutott eszembe, hogy ha a gyerek megszületése után tudja meg a férfi, hogy nem tőle van, lehet, hogy nem a menyasszonyát, hanem a kisbabát üti agyon mérgében.


Kérdező, én nem szólnék neki. Ha ő ennyire ismerte meg, akkor az ő felelőssége. Másrészt csöppet sem biztos, hogy valóban nem tőle van a gyerek.

Harmadrészt szerintem is kamu a kérdés, mert életszerűtlen, hogy amikor a nő lebukott a kérdező előtt, akkor még azt is elmondta volna, hogy nem a vőlegényétől terhes.

2016. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!