Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 hetet voltam albiban és...

1,5 hetet voltam albiban és nagyon mérgesek lesznek rám? SOS 20/L

Figyelt kérdés

Annyi a történet hogy idén felvettek egyetemre, koliba viszont nem. Első helyen voltam váróslistán és mindenki azt mondta hogy keressek albit mert nem valószínű hogy bekerülök idén.

Így is tettem. Itt lakok már 1,5 hete. Kifizettem a kauciót ( 26.600 ft) és most kéne hétfőn az első havi albi díjat, mert most jönne a főbérlő.

3-an lakunk a lakásban. Ők ketten már 2 éve barátnők és előttem volt egy másik csaj aki szintén 2-2,5 évig volt itt.

Viszont nagyon drága ez nekem. 35.000 forint egy hónapban és a koli pedig 10.000 forint lenne. Értesítettek ugye ma hogy bekerültem a koliba és ha szeretnék akkor mehetek.Na most mi a francot csináljak?

Mikor beköltöztem akkor mondták hogy ők hosszú távra keresnek embert és én is úgy gondoltam, mert mindenki azt mondta hogy nem fognak felvenni idén. Mondogattam is nekik hogy nem akarok koliba menni, de csak azért mert kellemetlen volt ez az egész mivel már az első nap megemlítettem nekik hogy első helyes várólistás vagyok.

Beszéltünk az előző lakóról aki itt volt helyemen és nagyon szidták hogy egyik napról a másikra elment, ( pedig ő is itt hagyta a következő havit..) és sajna nekem is ezt kell csinálnom mert nem várnak rám a koliban.Hétfőn költöznék.

Annyira görcsben van a gyomrom egész nap. Nagyon kedves emberek és nem akarok kicseszni velük ezért úgy gondoltam hogy kifizetem ugye akkor a 26.600 forintot mert mégis csak itt laktam 1,5 hétig és akkor még mellé az egész havi rezsit, plusz megtarthatják a kauciót hogy ne kerüljenek szarba jövő hónapban amíg nem találnak új lakótársat.

Szerintetek?

Mit tegyek? Így is felkellett vennem a diákhitelt és mellette melót keresek. Nem akarom a diákhitel egyet is albi miatt felvenni. Sokkal kedvezőbb a koli.

Szerintetek?

Kérlek segítsetek....


20/L


2016. szept. 7. 19:43
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
79%
döntsd el hogy mit szeretnél. Nézd meg a koli helyét, tiszta e stb és úgy dönts
2016. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

Engem az nem érdekel. A körülmény.

Csak olcsóbb legyen..

2016. szept. 7. 19:46
 3/55 A kérdező kommentje:
félek a lányok reakciójától holnap
2016. szept. 7. 19:46
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel? Pár nap és elcuccolsz onnan. Ez üzlet és nem szeretetszolgálat.
2016. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Tudom csak nem szeretem a konfliktusokat

Tiszta görcsben vagyok. Egész nap pisilni járok az idegtől..

2016. szept. 7. 19:51
 6/55 anonim ***** válasza:
93%
Én olyan hülye vagyok, hogy mindig másra gondolok, nem magamra. Te ne legyél ilyen, menj koliba.
2016. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%

Nincs mas választásod pedig. Mondd, hogy kellemetlen a dolog, de sajnos olyan helyzetben vagy, hogy sokat számít a különbség. Es hogy ha megtehetned, sokkal szívesebben maradnal velük.

Amugy en kellemetlen helyzetekben arra szoktam gondolni, hogy a világban rengeteg ember örülne, ha ez lenne a legnagyobb problémája az életben.

2016. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem mutasd meg nekik amit ide leírtál, látni fogják hogy tényleg nem akarsz velük kicseszni, és ez egy hülye helyzet, így alakult. Akár ezt a választ is megmutathatod hogy más javasolta ezt, és nem azért írtad ki hogy majd ezzel sajnáltasd magad nekik, talán megértőek lesznek és nem fognak haragudni rád.
2016. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
95%
Ha kedvesek, akkor megértik, hogy neked minden fillér számít. A kaució befedi a 1,5 havi ottlakásodat rezsivel együtt, én semmit nem fizetnék többet.
2016. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
90%
*havi=heti
2016. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!