Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell élnie a rossznak,...

Miért kell élnie a rossznak, gonosznak, és miért kell korán halniuk a jóknak?

Figyelt kérdés

Én a föld leggonoszabb embere vagyok, tönkreteszem a családom életét,, még csak 60 éves leszek, de 100 évesen még javában élni fogok. Szüleim, (nagyon jó emberek voltak, nagyon korán meghaltak, gyermekeim nem szeretnek (jogosan), és mégsem tudok meghalni. Iszom. Alkoholt, nagy mennyiségben,

Szedek mellé nyugtatót, altatót, hogy ne tudjak semmiről. Nincs munkám, élősködöm a családomon.

Utálnak, de nem tudnak mit tenni.... és én sem. Csak bajt és bánatot hozok mindenkire.Nem tudok változtatni, próbáltam, de mindig elbuktam.És ráadásul nagyon, de nagyon gyáva vagyok, nem tudnék öngyilkos lenni.


2016. szept. 11. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: az elmúlt 10 évnek a hatásaira, 28 évesen pánikbeteg lettem. Volt, hogy egy hétig nem aludtam, mert minden este azt hittem, hogy megfulladok, meghalok, szívrohamom van. A közlekedési eszközökön is ramjött,volt, hogy haza kellett jönnöm a melóból, mert azt hittem meghalok. Folyamatosan szúrt a szívem, nyomott a mellkasom.

De eldöntöttem, hogy nem akarok így élni. Fél èv után eljutottam oda orvosok és nyugtatók nélkül, hogy havonta 1x jön már csak elő ès fél percig tart. Minden fejben dől el. Ha van akaraterőd bármit meg tudsz tenni.

Az ember normál esetben kb 80 évig él, ami nem sok idő. Tényleg úgy akarod ezt a kis időt eltölteni, hogy az alkohol az egyetlen örömöd, a családoddal meg megutáltatod magad? Megéri? Hiába bánod meg a halálos agyadon, azt már nem lehet visszacsinálni,elvesztegeted az èleted és elpazarolod az éveid, ezeket pedig nem kapod vissza.

2016. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint èn: keress valamit ami örömet okoz! Olvass, vásárolj, ismerkedj emberekkel! Keress valamit ami kirángat ebből! A családodra meg ne számíts addig amíg nem látják az akaratot a javulásra, nyilván elveszett a bizalom, amit Neked kell visszaszerezned! Tenned kell érte, hogy ne utáljanak. Járj el sportolni vagy bármit!

Vagy ha annyira gáz a helyzet, akkor menj el egy elvonóra.


Tudod mi a baj? Majd X èv múlva bekerülsz a kórházba, ahol közlik h annyira szétcseszte pl.a májad az alkohol, hogy menthetetlen vagy. Akkor már hiába bánod meg. Meg fogod bánni, nagyon...csak akkor már kèső lesz. De most mèg TUDNÁL VÁLTOZTATNI!

AKARATERŐ, KITARTÁS!!!!

2016. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te homokba dugod a fejed!Az a legrosszabb stratégia! Ha nappal kibírod alkohol nélkül, akkor estére már tök felesleges.Elég lenne az altató.anyám is pont ezt csinálta, amit te.Itthon ivott meló után hogy ne kelljen gondolkozni.Tette mindezt ezer éves sérelmek miatt és az lett az eredménye hogy alaposan tönkrement a kapcsolatunk.Az egészségét meg jól szétcseszte.

Szóval szép lassan kinyírta magát piával, cigivel, szép fokozatosan.Kb 40 évig tartott neki...

Nincs munkád.Na és? Magyarországon ezzel nem vagy egyedül.Nincs munka, ez van.Majd találsz.Egy háztartásbeli sem értéktelen ember.

2016. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!