Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
Az unokatesómék gyerekeire vagyok féltékeny, mert ők olyan kicsik még és mindenki rájuk mosolyog, és én még nem akarok felnőni 28 évesen. Ezért se szeretem, ha ők átjönnek, mert csak szomorú leszek.
2016. szept. 19. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

"és én még nem akarok felnőni 28 évesen"


Nem is fogsz, ez már megtörtént 10 éve. Nem vetted észre? Akkor egyszerűen retardált vagy. Tehát vedd észre, hogy felnőttél. És gondolom azok az unokatesók nem jönnek olyan gyakran, hogy ne tudj tanulni, dolgozni, és értelmes felnőttként élni.

2016. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát, pedig már rég felnőttél :) Nő vagy férfi?

Esetleg kisfiú vagy kislány? :)


Van egy rokonom, aki ugyanígy volt. Most, 49 évesen sem nőtt fel. Nincs senkije, soha nem is volt. A munkájába temetkezik. Sok sikert!

2016. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
milyen kutya? mióta gyerek egy 28 éves? annyira már telik az értelmedből, hogy aki megmondja a véleményét azt lekutyázd? ha nem akarsz felnőni, nincs tanácsunk -legyél degenerált, retardált féltékeny barom egész életedben. Szívesen.
2016. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Depis vagyok picit ez miatt, hogy " felnőtt vagyok" de beletörődök egyszer biztosan
2016. szept. 19. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
áh gyakor b+ itt tényleg retardált mindenki...
2016. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
gyakori*
2016. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Te most szivatsz.....
2016. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

28 évesen nem akarsz még felnőni ? XDXDXD

öregem te már 10 éve felnőttél, legtöbb ismerősömnek ennyi évesen már saját gyereke van kettő isXD megáll az ész

2016. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
majd 30 évesen talán fel kéne már nöni menj dolgozni
2016. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!