Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek olyan munkát vállalna, ahol külföldre is kell utazgatni?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk, munkánk van bőven, nem létszükség ez a munka.
2010. ápr. 23. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elősegítené a karrierjét, és tudnám, hogy ez a vágya, akkor mindenképpen támogatnám.

Nálatok mi motiválta a férjedet, hogy elvállalja ezt a munkát?

2010. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
HA elég lenne az itthoni meló...ha nem a karrierépítés a cél akkor lebeszélném róla...főleg ha látnám, hogy nem vágyik rá nagyon...az első, hogy együtt legyünk:)
2010. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Hagynám!Sőt küldeném!
2010. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos,hogy jövőre is lesz munkátok. Inkább leépítésre kell számolni a következő években is.,függetlenül a propagandától. Ha jól fizető munka,akkor mindenképpen menjen ki. Egy jól működő házasságban az időnkénti távollét nem lehet gond. Az pedig szintén csak jó,ha lesz egy kis tartalékotok.
2010. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
én hagynám, ártani nem árthat a karrierjének!
2010. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem világos teljesen a helyzet. Ha a munkahely küldi ki, akkor nem mondhat nemet. Ha fizetés nélkülit kér, s úgy megy ki, akkor lehet, amit nyer a réven, elveszíti a vámon. Pl. megelégelik a kiállásait. Egyébként meg hogy mehet még ki időnként?Vállalkozó?Akkor mérlegelni lehet, hogy az anyagi gyarapodás mellett esetleg kihűl a kapcsolat.Ha viszont stabil, akkor jól jön a több kereset.
2010. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én egyértelműen nem...max akkor ha csak szomszéd ország,reggel megy,este jön...


lett volna nekem is munkalehetőség külföldön,de miatta nem mentem,mert őt idekötötte a suli...

most engem köt ide,még 2 év,és mehetünk,de csak együtt...


ha nem létszükség,akkor csak szépen maradjon a helyén...

2010. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk így van. Mindenképp engedd, és azért gondolj bele, egy ilyen munka nagyon jól mutat egy önéletrajzban és azért külföldi országotak látni.. hát ez nem mindenkinek adatik meg, úgyhogy ne beszéld le. Ez mindenképpen csak jót hozhat.
2010. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Támogatnám ha szeretné csinálni, de nagyon szomorú lennék...
2010. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A férjemnek ilyen munkája van, és én maximálisan támogatom benne. Kibírom azt a pár napot nélküle is, pedig 2 kicsi gyerekünk van.

Tudom, hogy nem minden a pénz, de azért a jelenlegi munkájával jóval többet keres, mint ha pl. egy irodában ülne 8-16-ig.

És persze a jövőre is gondolni kell, hiszen ha pár év múlva új munkahely után kell néznie, akkor sokkal könnyebben fog munkát kapni ilyen tapasztalatokkal.

2010. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!