Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek olyan munkát vállalna, ahol külföldre is kell utazgatni?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk, munkánk van bőven, nem létszükség ez a munka.
2010. ápr. 23. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy nem létszükséglet. Ha itthon is boldogultok én nem akarnám, hogy kimenjen azért hogy valamivel jobb körülmények között éljünk, ha a mostanival is elégedett vagyok. Inkább beérem kevesebbel, de a szeretteim legyenek mellettem.
2010. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Én csak azért nem támogatnám, mert akkor minden egyéb rám maradna. Semmi kedvem egy fáradt nyafogó férjhez, aki elvárja, hogy amíg külföldön van, addig én vásároljak, gondozzam a kertet, a házat és a gyereket.

Jobb, ha nem hagyod, mert a külföldre utazgatás megváltoztatja a férfiakat, lehet, hogy egy idő után ott akar maradni végleg, vagy téged lát földhözragadtnak, csak azon az alapon, hogy neked nem jut külföldi munka.

A férfiak hajlamosak túlértékelni magukat.

Egy külföldi munkától olyan szinten meg fog nőni a mellénye, hogy nem fogsz bírni vele.

Anyu is így járt, apu külföldre járt dolgozni, Olaszországba és a végén anyu lett az ügyeletes idióta, aki nem ért semmihez.


Megjegyzem én voltam külföldön, turizmussal foglalkoztam, de nem szállt a fejembe és csak annyi lett az eredménye, hogy vettünk egy nyaralót, ahová együtt! tudunk kimenni pihenni.

2010. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Magyarországi munka, magyar fizetéssel, de bármikor kiküldhetik őt, USA, Kína, stb. Itthon is van munkánk, nem is fizet rosszul, de ha ezt a munkát elvállalná, a másikat valószínűleg fel kéne adni, vagy rám maradna az egész az én munkám mellé. Meg szerintem egy fiatal házaspárnak egymás mellett van a helye.
2010. ápr. 23. 17:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a férjed helyében nem vállalnám el.
2010. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz korlátozó, bénító hatással arra, akit szeretsz. Meg is utálhat érte. A ragaszkodás nem szeretet, csak annak néz ki. Összetéveszthető, mint a csiperke a gyilkos galócával. [link]
2010. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!