Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya tanár...

Mit csináljak, ha anya tanár és két napja betegen jár dolgozni?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ne menjen, mert megfertőzi a gyerekeket. Lázas, nincs hangja, tüsszög-prüszög, folyik az orra. Most büszke magára, hogy ma is kibírta. Engem is összefertőzőtt itthon, mert mégcsak kezet se mos. Hány gyerek lesz miatta beteg. Velünk ugyanezt csinálja, betegen elhajt iskolába, hogy ne hiányozzál.
2016. okt. 5. 18:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen mártírkodást én sem szeretem. Sajnos nem tudsz semmit tenni. Sok ilyen ember van, a válaszolók között is. Ha az én alkalmazottam lenne, hazazavarnám. Ha másban is ilyen nagy mártír, ki is rúgnám nagy ívben, csak mérgezi a légkört.
2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
73%
telepíts rá valami vírusirtót...
2016. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Összeköhög mindent, szája elé nem rakja a kezét, gyógyszert nem vesz be. A zsepijeit szedem össze mindenhonnan.
2016. okt. 5. 22:04
 14/46 anonim ***** válasza:
68%
Egy féltéglával vágnám pofán az olyanokat, mint az anyád, már ne haragudj. Fertőz! Nekem is volt ilyen kollégám, alig vártuk, hogy megszabaduljunk tőle, mert hetekig szenvedett, mire nagy nehezen bevett legalább gyógyszert, de addigra összefertőzött mindenkit a környezetében, aki nem tudta elkerülni, ahelyett, hogy igyekezett volna magát legalább pár napig távol tartani, ennyi ember egyszerre kiesését viszont tényleg nem lehetett pótolni, így dolgozhatott mindenki totál betegen, természetesen csekély hatásfokkal. Sok értelme volt...Azt meg nem is említem, hogy legszívesebben benyújtottam volna neki a gyógyszertári számlát...
2016. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%

"Majd meglátod te is, mikor dolgozni kezdesz, hogy nem úgy megy ám az, hogy csak úgy táppénz."

Őőőőő de, pontosan így megy. Vagy én vagyok az egyetlen, aki normális helyen dolgozik? o.O


Szívből utálom az olyan embereket, akik taknyosan is bemennek suliba/dolgozni, és tojnak rá, hogy mindenki beteg.

Lehet ám biztosítást kötni, ami kipótolja a táppénzt a béred 100%-ra. :)


De hogy egy nővérmaszkot minimum a fejébe húzatnék KÖTELEZŐEN az ilyen barmoknak, az is biztos.

2016. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
27%
Bizony enm úgy van mint gyerekként volt, Nincs olyan, hogy hopp, most itthon maradok. Valakinek pénzt is kell keresnie. Te dolgozol, kérdező?
2016. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
5%

#16

Bejelentett munkahely kéne, és akkor el lehetne menni táppénzre :)

2016. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
95%

60%.on

a biztosítás is pénz s aki hónapról hónapra él annak az is számithat

2016. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Ma nem tudott beszélni sem, szenvedés nézni is, ráadásul holnap is elmegy. Ennyira felelőtlen, nem törődik senkivel. Köhög bele a levegőbe itthon is, ott is biztos ezt csinálja. Nincs senki sem aki hazaküldené, de gondolom ők sem akarnak helyettesíteni. Csak egy iskolát fertőzött végig, sebaj.
2016. okt. 6. 22:30
 20/46 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó hozzászólásodban írtad a lényeget kérdező:pedagógusoknál nem nézik jó szívvel a táppénzt mert helyettesíteni kell és azért nem nagyon lelkesedik senki.Én egyszer 40!!! fokos lázzal maradtam otthon,felhívtam az igazgatómat ),elmondtam mi a szitu mire a válasz az volt:ő is bement lázasan dolgozni.Épp csak azt nem mondta miért kényeskedek.Igaz felkelni nem bírtam.

Úgyhogy lehet a te anyád sem jókedvében megy dolgozni.

2016. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!