Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya tanár...

Mit csináljak, ha anya tanár és két napja betegen jár dolgozni?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ne menjen, mert megfertőzi a gyerekeket. Lázas, nincs hangja, tüsszög-prüszög, folyik az orra. Most büszke magára, hogy ma is kibírta. Engem is összefertőzőtt itthon, mert mégcsak kezet se mos. Hány gyerek lesz miatta beteg. Velünk ugyanezt csinálja, betegen elhajt iskolába, hogy ne hiányozzál.
2016. okt. 5. 18:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
jó szemmel nem nézik
2016. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%
mindenesetre könnyebb tanérként éhbérért görcsölni mint vállalkozást létrehozni a semmiből s meggazdagodni hogy egy idő után ne legyen ez gond
2016. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Én már egy napja nem tudok kikellni az ágyból, ő meg járkál itt és összeköhög mindent. De egy rohadt gyógyszert nem vesz be. Itthon már mindenki lázás, mert összefertőzőtt. Pedig mikor kiírtam a kérdést még mi nem voltunk betegek. Annyira egy igénytelen nő, hogy az már hihetetlen. Egy önző dög, se a saját, se a más egészsége nem érdekli. Kezet nem mos, elhagyja a zsepijeit, összeköhögi az ételt.
2016. okt. 8. 14:33
 24/46 anonim ***** válasza:
44%
a középkorban bottal verték a beteget, hátha azzal kiűzik belőle a rossz szellemet. próbáld meg akkor ezt, hátha most is segít. ez nem gyógyszer úgyse hanem kuruzslás.
2016. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
68%
Hány felvonáson keresztül akarsz belehalni a náthádba? Hazudsz is, ezzel kezdted, hogy téged is összefertőzött, ez volt a harmadik mondatod. Komolyan egy napja nem kelsz ki az ágyból napi két prüszkölés és négy orrfújás miatt? 😂 Papot, mentőt ne küldjünk? Minden nap tudósítani fogsz?
2016. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
46%
Kedves 22-es idióta:tanár vagyok megtehetném hogy ne dolgozzak mert képzeld jól menő csaladi vállalkozasunk van de én szeretem csinalni.Mellesleg nem lehet mindenki vállalkozó.És arra is mérget vennék hogy te nem vagy az ekkora iq- val.
2016. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
89%

" Annyira egy igénytelen nő, hogy az már hihetetlen. Egy önző dög,..."


Ha valaki nem tudná, itt a kérdező (pedagógusgyerek) az édesanyjáról beszél!

Nos Kérdező, én megadom neked a választ!

Anyád azért jár mindenáron, betegen is dolgozni, hogy ne kelljen a te buta, önző, elkényeztetett fizimiskádat nézegetnie, mert ha tehetné, már hányna tőled!

Ahogy mi is, akik itt olvastuk a nyavalygásod!

2016. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
53%

"Kedves 22-es idióta:tanár vagyok megtehetném hogy ne dolgozzak mert képzeld jól menő családi vállalkozásunk van de én szeretem csinálni. Mellesleg nem lehet mindenki vállalkozó.És arra is mérget vennék hogy te nem vagy az ekkora iq- val."

De nem kényszerülsz rá, hogy betegen bejárj. A kérdező anyja viszont rákényszerül. De valószínű nem csak lustaságból, hanem mert vannak emberek akik szeretnek áldozatok lenni, s azért alakítják úgy az életüket, hogy azok legyenek. Bár mint írtam, ehhez lustaság is hozzájárul, mert ez sima személyiségzavar ami kezelhető lenne. De könnyebb inkább együtt élni vele, mint kikezeltetni. Az meg hogy nem lehet mindenki vállalkozó... Lehet. Ha szerinted nem lehet, akkor csak egy munkát mondj amit nem lehet jogi személyiségként végezni... kevered a fogalmakat, de nagyon. Max. egy bizonyos összeg alatt ideálisabb magánszemélyként végezni. Havi 55 ezer forintos közmunkás nyilván nem vállalkozóként fog szemetet szedni, de ugyanazt a munkát vállalkozás keretei közt is el lehet végezni. (nem mellesleg sokkal hatékonyabban, sokkal kevesebb pénzért, csak ugye akkor nem vándorol fejesek zsebébe annyi pénz)

De amíg az embereknek igénye van mártírszerepre, addig valóban nem lesz mindenki vállalkozó, mert mártírként max. csődbe vinni lehetne egy vállalkozást....

A fejeseknek pedig igénye van mártírszerepre vágyókra, mert rengeteg pénz jön ebből nekik. Így a kör bezárul.

2016. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó hol olvastad hogy azt írtam menjen be betegen. Azt hogy nem lehet mindenki vállalkozó nem úgy értettem hogy nem képes rá akárki, hanem úgy hogy valakinek alkalmazottnak is kell lenni. (eladónak tanárnak, irodai alkalmazottnak stb). Kicsit gondolkodni kellene, nem egyből támadni a másikat. Mint ahogy te tetted.

A 2-esnek elsősorban azért válaszoltam mert a válaszának a kérdéshez semmi köze nem volt.

2016. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%
Most látom hogy te vagy a 22-es.Nos a véleményem változatlan, de így legalább már értem a tökéletesen kusza válaszodat.
2016. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!