Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya tanár...

Mit csináljak, ha anya tanár és két napja betegen jár dolgozni?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ne menjen, mert megfertőzi a gyerekeket. Lázas, nincs hangja, tüsszög-prüszög, folyik az orra. Most büszke magára, hogy ma is kibírta. Engem is összefertőzőtt itthon, mert mégcsak kezet se mos. Hány gyerek lesz miatta beteg. Velünk ugyanezt csinálja, betegen elhajt iskolába, hogy ne hiányozzál.
2016. okt. 5. 18:12
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
12%

csakhogy ő el akar menni betegen dolgozni ezt nem érted meg sehogy. te pedig hobbiból csinálod nem pénzért. így ha beteg vagy nem mész be arra hivatkozva, hogy kell a pénzt. ő azonban úgy alakította az életét, hogy el kell mennie betegen is.

az meg hogy irodai munkát tanári munkát, eladói munkát nem lehet vállalkozóként végezni, hatalmas tévedés és ez nagyfokú tájékozatlanságra vall. mindháromra van vállalkozási forma és mindhárom tevékenységet is végzik vállalkozási keretek között. nyilván nem akkor amikor csak közalkalmazotti bérért vagy ép egy vállalkozó alkalmazottjaként végzik aprópénzért. vállalkozóként végezni ezeket - mint már említettem, csak akkor érdemes, ha ennél jóval magasabb hatékonysággal jóval több pénzért dolgozunk. betegen dolgozva pedig - ahogy egy korábbi hozzászóló is megmondta nem lesz annyira jó a hatékonyság, hogy egy vállalkozást működtetni tudjon. de az állami gazdátlan szektorba ez még elmegy, az az ideális a mártírszerepet vállalok vánszorgására, nem pedig a vállalkozási szektor. megnézném, hogy egy profitorientált magániskolában meddig maradna az állásában az aki betegen bejár végigfertőzni a tanári kart s a diákokat...

de ott nem is kell mert ott olyan a fizetés, hogy fel tud halmozni kellő biztonsági tartalékot, nem csak a táppénzből kell szerencsétlenkednie, és a helyettesítésre is fel vannak készülve mert ez a normál működés alapfeltétele.


az meg hogy pedagógusként nem vagy képes szöveg értelmezésre és megfelelő tájékozódásra nem lep meg. ti nevelitek ilyen szerencsétlenné ezt az országot ahol a fent említettek többnyire nem mennek normálisan. ti, pedagógusok.

2016. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó:nem vitatkozom.Legyen neked igazad ha csak ez okoz neked örömet.

További szép napot.

2016. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
36%

én nem örömből irkálom itt le a véleményemet. ezek szerint te igen? biztos jó lehet ez mint örömforrás.

és nem kötelező egyetérteni velem. nyugodtan lehet saját véleményed nem fog nekem lelki törést okozni és örömtől se fosztasz meg azzal, ha van saját a véleményed neked is. nem kell nekünk egyetértenünk.

2016. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
75%
nem vagyok én fidel castro, hogy elhallgattassam a nekem idegen véleményeket.
2016. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
50%
nyugodtan mond el, ha más a véleményed, de ha zavar, hogy nekem is más az szar ugy mert a más véleményen levők elhallgattaásához tank kell, de legalábbis gépfegyver bilincs gumibot, titkos rendörség, stb...
2016. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem folytatom veled a vitat mert köze nincs a kérdéshez.Ahhoz kellene érdemlegesen hozzászólnod.
2016. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
az már rég megtörtént...
2016. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
de ha neked ennyire nem tetszik, ha valaki nem a kérdéshez szol hozzá, akkor egyáltalán minek kezdted el?
2016. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
te kötöttél bele a témához való hozzászólásomba, amikor a megoldásról írtam, s neveztél tanárként idiótának (na egy átlag tanártól más nem is nagyon várható el) azért amiért ugyanazt mondtam ahogy te oldod meg, hogy hobbyként csinálhatod egy vállalkozás árnyékában, majd fejtetted ki hogy te teheted így, de más nem mert nem lehet mindenki vállalkozó, csak te vagy a családodban valaki. ezek helyett érdemlegesen is hozzászólhattál volna, mert az indiótázásnak majd utána ennek az idióta "véleménynek": "én lehetek vállalkozó de más nem" nem sok értelme volt...
2016. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
88%

Ha pedig otthon marad, a kedves kollegáinak nem az jut eszébe, hogy természetes, hogy nem fertőzi a környezetét, ki kell gyógyuljon. De nem ám! Kibeszélik, kiszerkesztik, óbégatnak, hogy "helyette" kell dolgozniuk. S egy szimpla "nátha" miatt otthon marad. Aztán megállapítják, hogy "nem tud tanítani", s ezt a néhány nap helyettesítés alatt szerzett "tapasztalataikból" merítik.


A kedves kamu "gyerek" meg, ha valóban az, akkor könnyítse meg a beteg mama helyzetét, és segítsen otthon minél többet.

Az meg egyenesen undorító, ahogy a beteg édesanyjáról beszél, hogy "megfertőzi" őt is.

Így a mamáját szerető és tisztelő gyerek nem gondolkodik.

Ezért sem hiszem, hogy valóban a gyerek írta volna ezt a posztot.

2016. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!