Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amiért férjem azt mondja ne...

Amiért férjem azt mondja ne dolgozzak rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Van 2 gyermekünk kis iskolások még. A férjem vállalkozó jol keres jol élünk stb.

Azt mondta míg kicsik a gyerekek ne dolgozzak mert ő ugyis keres annyit hogy megvagyunk belőle. Segítségem nincs mert ő általában messze van hetekig nagyszülők dolgoznak meg messze vannak. Így ugye minden rám marad a ház körüli munka kert favágás gyerekekkel minden stb. Nem panasz szeretek itthon lenni rendben tartani a dolgainkat ilyenek. Nem járok el sehova nem járok fodrászhoz maniküröshöz se. Kocsi sincs bicóval járunk mert 1 kocsi van az a férjemnél van.

Csak néha belegondolok hogy másoknak ez biztos szurja a szemét és milyen szar embernek gondolnak. A rokonságban is van aki szóvá teszi nem nekem a hátam mögött.

Rosszul érzem magam sokszor emiatt hogy én szar ember vagyok.



2016. okt. 6. 09:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy rossz ember és senkinek semmi köze ahhoz, hogy dolgozol-e. Csináljátok úgy, ahogy nektek jó. Én nem mennék ebbe bele, egyrészt azért, mert nem elégít ki a házimunka, másrészt pedig nem szeretnék ilyen szinten kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.
2016. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lennél sz*r ember, ha otthon sem csinálnál semmit, csak lógatnád a lábad. Lehet, hogy sokan irigységből vesznek emiatt a szájukra... Manapság nagy kincs, ha valaki otthon maradhat a 2 gyerekkel.
2016. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan életet élsz, ami számodra és számotokra kielégítő, büszke vagy a családodra, szépen megvagytok, akkor ugyan senkinek semmi köze hozzá. Mondják csak, mert kit érdekel. Nem a mások elvárásai a fontosak, hanem az, hogy ti hogy vagytok.
2016. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
62%

Ha nektek így jó, legyen.


De gondolj bele, mi lesz, ha egyszer dolgozni szeretnél majd. Az önéletrajzodban lesz 10-15 év kihagyás? Szerinted tudsz még valaha normális munkahelyen elhelyezkedni így? AKarsz egyáltalán?


Nekem az is furcsa, hogy "míg kicsik a gyerekek ne dolgozzak" "kis iskolások még."

Hát szerintem az iskolás gyerek már nem olyan kicsi, hogy ne dolgozz.

A fát meg lehet hasítva venni, és akkor max gyújtóst kell vágni.

És a háztartás sem foglal le 24 órát.

Ha nektek megfelel ez az élet, ne érdekeljen, mit mond más. Én nem tudnék így boldog lenni az biztos. Vannak barátaid/barátnőid? SZoktál kimozdulni néha?

Nekem olyan, mintha te lennél a "nevelőnő/háztartás vezető", és ennyi. Neked ne legyen magánéleted, és kész. Majd a férjed mászkál mindenfelé, járja az országot...

2016. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
90%

Miért lennél szar ember?

Dehogy vagy az ne mondj már ilyen hülyeséget.

Ha megtehetitek, miért ne tennétek meg?

Na meg otthon mindent megcsinálsz nem csak mereszted a seggedet.


Arról,hogy mások meg mit gondolnak szard le, persze tudom,hogy nehéz.


Az emberek csak irigyek semmi más, ők is szívesen lennének abban a helyzetben mint te.


Több évig éltem az államokban, ott ez teljesen természetes dolog, hogy a férj dolgozik, az anyuka meg a gyerekekkel otthon van.

Reggel elviszi őket suliba, utána elmegy körmöshöz, fodrászhoz, bevásárol stb, és ami durva,hogy ez mellet még nagy részüknek takarítója is van, ami már szerintem túlzás.

De ott ez teljesen elfogadott nem szolnak meg ez miatt senkit.

Bár ott a mentalitás is teljesen más...

2016. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
soha nem megyek sehova. Néha a férjemmel elmegyünk kettesben egy ebédre vagy vacsorára. Ha itthon van akkor sokat megyünk minden felé a gyerekekkel. Ennyi.
2016. okt. 6. 10:03
 7/70 A kérdező kommentje:
Nem is vágyom amugy arra hogy több legyen jó igy. Néha belegondolok hogy csak ennyi az életem. De utánna eszembe jut ha este haza mennék akkor nem lenne időm a gyerekekre normálisan igy meg rendben van minden és este csak az övéké letudok nyugodtan ülni velük gyakorolni meg házit csinálni. Délután is vinni kell őket zenesuliba focira ilyenek.
2016. okt. 6. 10:06
 8/70 anonim ***** válasza:
87%
Akinek szúrja a szemét, az valójában irigykedik.
2016. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
69%
Én megőrülnék így, a társasági élet nélkül. Nekem kell a munka, nem akarok kiszolgáltatott lenni, és szeretnék napközben embereket látni.
2016. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
76%

Ebben csak a kiszolgáltatottságod a szar, érdekes hogy ebbe sosem gondolnak bele az otthon maradók.

Nulla vagy minimális munkaviszony, minimum nyugdíj, tehát automatikus anyagi függés a férjtől halálig.

Belegondolni is rossz, mindig más pénzére utalva élni, zsebpénzért kuncsorogni felnőtt fejjel. Lelkük rajta.

2016. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!