Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
88%
Mindenesetre ne engedd a gyereket a közelükbe. És gondold át jól, kényes ügy...
2016. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
53%

Egy biztos, hogy ne vedd félvállról, mert nagyon nagy törést okoz ez a gyerekednek. Első körben ne hagyd egyedül a férfival vagy ha igen legyen a gyereknél valami amivel fel tudja venni a zaklatást, hogy legyen bizonyíték.

Aztán a bilinek előbb-utóbb borulnia kell. A barátnőddel megmaradhat a jó viszonyotok csak az urát kell kib*szni.


Valószínűleg egyébként a férfi tagadni fog, de nem kell neki hinni.

2016. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
95%

"vagy ha igen legyen a gyereknél valami amivel fel tudja venni a zaklatást, hogy legyen bizonyíték"


Én nem engedném bele a gyerekemet még egyszer ilyen helyzetbe, ráadásul feladattal: hogy ő kezdje gyűjteni a bizonyítékot...

2016. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen elmondanám a barátnőmnek.Ha nem hisz mekem,akkor mégsem olyan jó barátnőm,de a gyerekem a gyerekem,őt védeném.És kerülném őket.
2016. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon szégyenli magát a lányom... (szegénykém)Ráadásul ha kiderül a dolog, vagyos ha borul a bili, akkor a lányom a legjobb barátnőjét is elveszíti... mert az ő lányuk és a mi lányunk legjobb barátnők.


De itt mostmár borulni fog a bili, csak az a kérdés h a fickóval beszéljek, vagy a barátnőmet világosítsam fel ki is a férje...

2016. okt. 8. 21:06
 6/83 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél feljelentést. Az az ember nem csak a te lányodat molesztálja.
2016. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
93%

"Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott.... "


Pontosan mi tortent? Nagyon lenyeges a tobbi lepes szempontjabol.


En egyebkent nem szaroznek, mennek a rendorsegre.

2016. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy a saját lányát is zaklatja...
2016. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
95%
Több mint valószínű,hogy a saját lányával is ezt csinálja az a szemét... Ez nem kérdés,irány a rendőrség,a barátnődnek is mondd el,ahhoz az állathoz meg ne menj.
2016. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

Jaj... remélem nem...

Nagyon szereti az apját a kislány.

2016. okt. 8. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!