Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóljak ezért a barátnőmnek,...

Szóljak ezért a barátnőmnek, vagy ez természetes dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőm már együtt van a barátjával egy éve, de mostanában nagyon sokat veszekednek. Amikor épp rosszban vannak, a barátnőm mindig keres, találkozni akar velem, programokat csinálni. Amikor kibékülnek, lesz*r és csak facebookon ír. Szóljak neki ezért?
2014. febr. 17. 22:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha meg akarod menteni a barátságot, akkor mindenképp add tudtára. Aztán fel is út, le is út.
2014. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt sosem értettem... Nekem 6 éve van kapcsolatom, de semmi pénzért sem hanyagolnám a barátaimat.

Igenis szólj rá, mert ez neki sem jó, még ha jelen pillanatban úgy is érzi.

2014. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Ha nem akarsz bajt,akkor ne szólj!-->Ha szólsz,akkor tuti,hogy önfejűen válaszol,szóval azt fogja mondani,hogy te csak féltékeny vagy azért,mert neki van barátja,neked meg nincs.Szóval ha szólsz,akkor rámehet a barátságotok.

2.Ha nem szólsz,akkor lehet,hogy a barátság megmarad,de már közel sem olyan minőségben.Te örökké érezni fogod,hogy csak második vagy többedik fél lehetsz..és ez megmondom őszintén(tapasztalat alapján) nagyon rossz érzés.Én mindenkinek mindig többedik helyen voltam(még másodikon sem),és hihetetlen rossz volt.Az első helyre most már bárkinél is hiába tartanék igényt.


Szóval gondolkozz:barátságot akarsz(de rossz minőségűt),vagy pedig önbizalmat és jó barátságokat(másokkal)?

2014. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj, de csak finoman, inkább csak utalj rá.
2014. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!