Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. 12 éves lányom a minap fedte fel szörnyű titkát: az én(mármint az édesanya) legjobb barátnőm férje zaklatja. Tőbb alkalommal is kérte, mutassa meg neki Ott....

Teljesen kivagyok...

Mi az első lépés? A baràtnőmet nagyon szeretem. Közösen nyaralunk... nagyon jó a két család viszonya.

De most tanácstalan vagyok. Az eset 3x fordult elő. Semmit se sejtettem belőle... segítsetek!!!


2016. okt. 8. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
89%

Figyu,én értem,hogy barátaid meg minden,de ha az én lányom mesélné ezt és bebizonyosodik,hogy igaz,akkor a csávó már nem él! Pont! De minimum úgy összeverem,hogy a beleit teknőben viszi haza!

És pont lesz,rnám a barátnőmet,a házasságát egy féreggel,nem érdekelne,csakis a gyerekem! Ha elmondanád a férjednek,ő biztosan tanúsítaná neked ugyanezt a magatartást!

2016. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
92%
Az anyák szégyene és egy emberi nulla vagy, ha ezek után még kételkedsz abban, hogy mit kellene tenned, mert "jaj a barátnő házassága, jaj a család barátok, jaj a férj öngyilkos lesz (ami nagyon helyes lenne amúgy, egy pedofil patkánnyal kevesebb a bolygón), jaj minden egyéb pitiáner kifogás blablabla". Csak gratulálni tudok.
2016. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:
Mindent tegnap tudtam meg. Fogjátok már föl!!!! 1évig nem mondott semmit a lányom. A kislányom elmondta akkor az első esetet az egyik barátnőjének, akit ugyanúgy molesztált. Ezt ők akkor megbeszélték. De ezt mind mind tegnap óta tudom.
2016. okt. 9. 15:39
 54/83 anonim ***** válasza:
70%
És??
2016. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
91%

"Egyik alkalommal pedig nagyon zajlatott volt a lányom, és másnap reggel jött a fickó bocsánatot kérni a lányomtól. Még csokit is hozott neki. Kérdeztem h ezt miért kapja, mondta, h ezt ők ketten tudják.

Nem vettem komolyan, a lányom szégyenlte... megértem"



Ezt itt nem tegnap tudtad meg. Hanem akkor, amikor a lányod zaklatott volt, te meg nem vetted komolyan. Fu mekkora bánat vagy te, istenem..

2016. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, hogy kamu kérdés. Ha én bárkiről megtudnám, hogy szexuálisan zaklatta a gyermekemet, magasról leszarnám, hogy tönkre megy-e az élete, házassága, bármilyen régi barátságról is legyen szó. Én nem gondolkodnék azon, kivel beszéljek először, rá rontanék a házaspárra, és a feleség előtt üvölteném le a pasit, felpofoznám, majd mennék a rendőrségre. Amúgy feleségként én szeretnék róla tudni, ha ilyet művelt a férjem, hogy megszabadulhassak tőle. Nem is értem, mit szenvedsz ennyit ezen...ha én lennék a helyedben, félek, még el is törném a pasi kezét.
2016. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
68%
Ugye azóta már megtörtént a feljelentés??
2016. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem... most gondolom a pedofil allat lelkivilagaert aggodik.
2016. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
73%
Én értem, hogy Téged is sokkoltak amit a lányodtól megtudtál, de most már mégis csak eltelt egy nap... Léptél valamit?
2016. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
55%
Azért neki sem lehet ám könnyű. Amikor ilyen történik, akkor azonnal a kislányt mondják hazugnak és neki kell bizonyítani ezt a mocskos dolgot. Ki tudja, hogy a feleség is hogyan fog hozzájuk állni, sajnos ilyenkor az áldozatba még többször belerúgnak.
2016. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!