Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok maradni?

Egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolatom, de nem a megfelelő emberrel kezdtem. Jelen pillanatban nagyon elfoglalt vagyok, nem is tudom hogyan férne bele az időmbe egy ilyen fontos dolog. Ahogy sok más fiatal, magam is dolgozom, de nem a szakmámban. Tulajdonképpen csak azért csinálom, hogy legyen pénzem amúgy nem az én terepem ahol épp vagyok, habár jól érzem magam itt. Szóval elkezdtem továbbképezni magam, ami elveszi az időm nagy részét, minden nap kellene foglalkoznom a dologgal, ami igy sem sikerül mindig. A saját életteremet is rendben tartom és besegitek a házimunkába is amennyit tudok mivel sokat tartózkodom házon kivül. Ismerkedni igy nincs is sok alkalmam, a munkán nem, az edzésen nem, és hát hol máshol tudnék? Nem járok el nagyon sehova, a bulik nem az én világom, csak a barátaimmal szoktam találkozni nálam vagy náluk, kirándulunk stb. Szeretnék egy hasonló gondolkodású valakit, aki komoly, családcentrikus, megbizható, legyenek céljai.. Egyedül maradok?
2016. okt. 9. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
pár év mulva csak úgy fognak hívni a hátad mögött, hogy a "macskás néni".
2016. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ?
2016. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miért baj az, ha "egyedül" vagy? Én kifejezetten szeretek "egyedül" lenni, eltartom magamat és van egy csomó hobbim. Az "egyedül"-t azért teszem idézőjelbe, mert a szűk de megbízható baráti körömnek és a családomnak köszönhetően soha nem vagyok igazán "egyedül". Azt írod a párkapcsolatról hogy "egy ilyen fontos dolog". Egyátalán nem az, lehet nélküle létezni!
2016. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eva Hagop ***** válasza:
Pont ez az, amit az utolso irt. Ha boldog es kiegeszitett vagy magadban, akkor ez fog kisugarozni magadbol es nagyon vonzobb leszel mintha minding csak azt addnal ki magadrol hogy mennyire ketsegbeesett vagy. Az senkinek sem szimpatikus. Eld az eletedet, csinald azt ami boldogga tesz es ha igy szereted magad akkor masok is szeretni fognak. Ha sikerul igy gondolkodnod akkor az a plusz hogy nem fog szamitani ha "egyedul" maradsz, mert igy is kepes lennel elegedett eleted elned. Sok sikert es kitartast kivanok!
2016. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!