Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Költözzek vagy...

Akire27 kérdése:

Mit csináljak? Költözzek vagy maradjak!

Figyelt kérdés
A történet annyi hogy párom kárpátaljai és az anyukája(63) ott él egyedül szeretnék ha odaköltöznék!Ha látógatóba megyünk mindig azt hajtják mikor költözök már oda de több okbol én nem igazán szeretnêk pl hatalmas kert van és én nemigazán értek a mezögazdasághoz és az igzat megvallva nem is szeretném megtanulni a másik hogy a fiamnak (7) ukrán nyelvet is tanulni kellene de neki az alap tantárgyakkal is baj van félek csak bukdácsolna!!! Hatalmas ház van kinn amiben külön élhetnék a fiammal az "anyóstól" elkülönitve viszont páromat csak kéthetente havonta láthatnám mert neki magyarban kéne dolgozni hogy ott megtudjunk élni viszont ha kimennénk megbirnánk élni egy fizubol nemkéne albit fizetni meg ott minden olcsobb!!Azonban nem igazán szeretném itthagyni magyart elköltözni 300kmre távol az eddigi életemtől??? TI MIT TENNÉTEK???

#távolság #Kárpátalja #távkapcsopat
2016. okt. 17. 06:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Eszem ágában sem lenne elhagyni az országot. Főleg ha a gyerekem tanulási nehézségekkel küzd.
2016. okt. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%
Szia ! Elolvastam az írásodat.Te igazából azt szeretnéd olvasni,hogy maradj,de én mennék a helyedben.De ez csak én vagyok.Te dönthetsz úgy hogy itthon maradsz.
2016. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

ma 07:18-as: és mi elönye lenne a költözésböl a kérdezönek? Mert csak hátrányani lennének.


A barátját sokkal kevesebbet látná, mert MO-on dolgozik, ott ingyen mezögazdasási munkát végezhetne az anyósjelöltnek, a gyerekének még nehezebb lenne az élete.

2016. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
22%

7:20-as Én leírtam azt is hogy Én mennék a helyében,de ő azt akarja hallani,hogy maradjon.

Én a helyében azért mennék mert nem kellene albéletet fizetni,és elég lenne egy fizetés,és azt csinálhatnám amit akarok...Ha dolgozok akkor magamnak dolgozok/magunknak ! De ez én vagyok,és nem a kérdező.

2016. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

"azt csinálhatnám amit akarok...Ha dolgozok akkor magamnak dolgozok/magunknak"


Dehogy csinálhatna azt, amit akar - azt kellene csinálnia, amit az anyós akar és nem magának/maguknak dolgozna, hanem az anyósnak.

Emellett attól kezdve teljes mértékben az anyóstól függne, gyakorlatialg rabszolga sorban lenne, mert többé nem tudna még visszaköltözni sem MO-ra, mivel semmi, de semmi pénze sem lenne neki.

2016. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mennék. Mineki? Hogy anyós ne legyen egyedül? Költözzön ő ide. Úgyis az lenne, hogy anyós diktál, ráadásul te még rosszabb helyzetben is lennél, mert "csak egy jöttment bevándorló magyar" lennél ott. A barátod úgyis itt dolgozik, mindenkinek jobb lenne eladni az ottani birtokot, és itt venni belőle kisebbet, amivel nincs annyi munka.
2016. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
Kizart,hogy elmennek. Az megsem a te hazad ott az lenne amit o akar. Lehet normalis is az anyos de ez mar eleg arulkodo jel,hogy te menj oda a fiaddal. Miert nem jonnek ok? Ez eleg nehez helyzet mert mindent merlegelned kellde a fiadnak biztos nem tenne jot ez a herce hurca. Ha Ausztriaba kellene menni azt mondom oke. De Karpataljara? A kizart,hogy elmennek. Ezaz en velemenyem.
2016. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Addig álljanak fél lábon!

Eszembe nem jutna oda költözni, ahol semmi lehetőség. Anyósodat gondozhatnád élete végéig. Plusz teljes kiszolgáltatottság, ha csak a pasid keres, ráadásul rámehet a kapcsolat, ha nem is találkoztok.

Ráadásul a havonta 2x300 km oda-vissza nem lenne olcsóbb, mint az albérlet Mo-on.

Semmi értelme.


Neked nem olyan közeli rokonod az anyós, hogy feláldozd az ápolására az életed.

2016. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Én nem költöznék semmi pénzért.
2016. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan nem mennék! Valószínűleg az lenne, h odaköltöztök anyós eleinte tök cuki, majd megkér erre, megkér arra, most kéne egy kicsit kapálni, le kéne nyírni a füvet, össze gereblyézni a leveleket. Szépen lassan elvárásokat kell teljesítened, ne adj Isten leépül az anyukája, gondoskodni róla...stb. De nézzük a legfontosabbat a gyereket!!! Kiragadod a környezetéből, a kis barátaitól. És a párodat sem látnád. A párod most hol lakik?
2016. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!