Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményt kérnék ezen ügyvédek...

Véleményt kérnék ezen ügyvédekről, mennyire jók? én nem ismerem őket. Mind békéscsabai. A legjobb kellene ezek közül, a fiam múlik rajta.

Figyelt kérdés
Kiss Lajos Zoltán,Szabó Gábor,Domokos Sándor(Szabó és Társa ügyvédi iroda),Tóth Ilona,Vári Ádám.
2010. ápr. 26. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba a nevet és a "vélemény" szót.

Ha van ezekről a személyekről rossz, akkor az fent lesz.

A jó persze nem.

Én orvosokat így szoktam leellenőrizni. "Név+vélemény" a google-ba, aztán a legtöbbjükről (főleg a nőgyógyászokról) csak úgy dőlnek és főleg a rossz vélemények.


A helyi ügyvédi kamara is meg tudja mondani hogy büntető eljárás indult-e vmelyik ügyvéd ellen.


A fiam múlik rajta alatt mit értesz? Büntető eljárást indítottak ellene?

2010. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neem!3 éves.az apja el akarja venni tőlem!Szerintem nincs rá oka!én vagyok a gyámja,1 hetet itt egyet meg az apjával van.Jön az ovi és ez így nem maradhat,és beadtam a módosítást ez iránt,ehhez kell egy ügyvéd mellém,mert előzöleg nem volt,és majdnem elvette tőlem a hazugságaival..
2010. ápr. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!