Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi/rokoni közegben mikor...

Családi/rokoni közegben mikor érdemes pukizni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A wc-ben, halkan. Vagy ha nálad vannak a hálóan, teraszon.
2016. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

szerintem elég gusztustalan dolog társaságban.tudom,hogy mindenki csinálja, de ha nem muszáj nem kéne egymás orra alá.

szerintem menj ki az erkélyre vagy az udvarra ha kell. ha nem megoldható akkor húzodj félre vagy várd meg amíg kimennek a szobából.

2016. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Én tuti nem csinálnám egy családi összejövetelen, rokonok előtt. Menj ki a wc-be, ha érzed, hogy kell és ott engedd ki.

Ha közvetlen család, pl. csak a párod, vagy csak a szüleid vannak ott, akkor meg nyilván már tudod, hogy nálatok mi a szokás.

Én közvetlen családtagoknak sem szoktam az orra alá. De nyilván nem tartom vissza minden áron.

2016. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Itt van magyar szinkronnal, ez oriasi :-D


https://www.youtube.com/watch?v=fitOPdfQr8I

2016. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Hogy itt valaki milyen savanyu egy ember! Nem tetszett a video?
2016. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egyszerű, mert nem igazán tudom visszatartani (pár másodpercre néha megy), mondjuk szinte sosem kell és a kedvenc életmódomon sosem.


Csak mert családtag, nem akarja szagolgatni, szóval ha el tudod kerülni, akkor ne a szobában végezd az ilyesmit...

2016. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kókuszlány válasza:

persze hogy lehet :) én múltkor hátul ültem a kocsiban mellettem a sógornőm ült és pukiztam .

Szerintem ha halk és szagtalan akkor simán :)

2016. okt. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Étkezőasztalnál, a családi ebéd közben odanyomod a feneked édesapád feje irányába és hadd szóljon...


Amúgy milyen kérdés ez? :D

2016. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 adamosz válasza:
55%

Bármikor. A lényeg hogy halk legyen, aztán amikor megérkezik a szag akkor ki kell választani a leggyengebbet és csúnyán kell nézni, esetleg ha a gyerek az akkor egy nagy maflást is neki :D

Paplan alatt is ok, azt hívják holland kemencének xD

2016. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!