Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennel a helyemben!?...

Te mit tennel a helyemben!? Tanacstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Augusztus vegen jottunk haza a a parommal kulfoldrol, rengeteget dolgoztunk, volt, hogy hetekig ket percunk sem volt egymasra. Ra ket hetre sem, hogy haza jottunk a parom kitalalta, higy segit a batyjanak talpra allni, ide koltozik hozzan egy-ket hetre, tud neki melot aztan ha helyre jott elkoltozik, addig is mindenben segitunk neki. Igy is volt, csak eppen teltek a hetek, megkapta a teljes elso fizujat (ami amugy nagyon jo osszeg volt, siman el tudott vna koltozni, volt albi is) amit 3 nap alatt elivott. Ennek ellenere mar eltelt ket honap es meg mindig itt van, se penze, se semmije. Semmiben nem segit itthon, es egyaltalan nem ugy fest mintha kulon akarna koltozni. Mi veszunk neki mindent, a cigitol kezdve a kajaig. En probaltam, probalok segiteni de mar elegem van. Egesz evben alig volt egymasra idonk es most ez alatt a ket honap alatt miota haza jottunk kb ugyanennyi, mivel nem tudunk kettesben lenni. Raadasul egy egy szobas alberletben lakunk, a nappalinkban alszik, meg beszelgetni sem tudunk nyugodtan, hogy ne hallja. Szova tettem mar a paromnak de O mindig csak azt mondja, hogy ,,ha nem valtozik a hetvegen haza viszem,,. Es persze nem valtozik a hetek meg telnek. En meg nem mondhatom, hogy ,,marpedig dobd ki innen a testvered,, vagy ezt kellene tegyem?
2016. okt. 29. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Költöztessétek az anyósékhoz, vagy másik testvérhez, aztán ha nekik nem tetszik, majd ti néztek csúnyán rájuk.

Elvégre több közük van a sógorodhoz, mint neked.

Te már kivetted a részed belőle, most jeleskedjenek ők!

... és a helyedben valóban megmondanám a férjednek, hogy vagy a tesó, vagy te.

Nem azért mert zsarolni akarod, hanem mert jogod van az emberi, nyugodt életre és a pénzre, amit ti kerestetek meg keservesen.

2016. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ma a parommal pestre megyunk, (sogorom erre is huzta szajat h miaz h O nem johet persze :)) majd ut kozben leszvidom beszelni vele. Addig ossze szedem a gondolataimat...meg szerintem felkeszulok aa eshetosegekre.
2016. okt. 30. 10:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ha babát vársz majd, akkor is veletek fog élni a tesó? Ebből gondoljon a párod amit akar.
2016. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Erre ugyis csak azt fogja mondani, hogy nem tervezi egy eletre itt tartani :)
2016. nov. 1. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!