Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Elmondanád a leendő férjednek, hogy x éve volt egy abortuszod? Én nem akarom, mondván hogy lezártam magamban, de valamilyen szinten ugy érzem hogy joga lenne tudni. Mit csináljak? Ha elmondom félek bele kezdeni, nehéz elmondani, azért is hogy mit reagálna rá. Egyéb okok miatt kellett ilyen helyzetbe kerülnöm nem egy éjszaka eredménye volt, ha valaki ezt hinné. Segitsetek :( 24/L
2010. szept. 4. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kicsi az esélye, de ha lesz abortuszom, akkor el fogom mondani később.


20F

2010. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig elmondtam ha úgy adódott,nehogy már ez nyomjon a latba.. Ha meg nem tetszik neki,akkor szevasz-tavasz..
2010. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az ilyen válaszoktól kiméljetek, nem tudom hogy melyik része a humoros.....
2010. szept. 4. 20:58
 4/11 A kérdező kommentje:
első hozzászólónak szólt. másodiknak köszi
2010. szept. 4. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Elozo kapcsolat,lezart dolog.Nincs koze hozza.
2010. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Téged foglalkoztat, tehát az életed részének tekinted. Én elmondanám annak, aki szintén az életem része lesz. Ha szeret, elfogadja. Régi ügy, nincs köze hozzá annyira, hogy felzaklassa.
2010. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"előző kapcsolat nincs köze hozzá".. persze, egészen addig, amíg ki nem derül hogy hopp valamiért nem sikerül teherbe esni. Félreértés ne essék, csupán lehet ilyen következménye az abortusznak, ez egy. A másik, minden kiderül egyszer, valahogy, akárhogy. Ha már társadnak választod egy életre, tiszteld meg annyira, hogy nem csak a szépet, a sötétet is tudja rólad. Megérdelmi az igazságot.
2010. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tudom...

csak.....

Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 4. 21:32
 9/11 anonim válasza:
Szerintem ne mond el,akkor öt még nem ismerted,felejtsd el,biztos vagyok benne hogy neki is vannak olyan titkai amit nem fog soha elmondani neked.CSak 1-re figyelj neh ahoz az orvoshoz menj el,aki az abortusz csinálta!XD
2010. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha egyszer teherbe szeretnél esni!
2010. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!