Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nek-tek hány rokonotok volt a...

Nek-tek hány rokonotok volt a 8-os ballagásotokon?

Figyelt kérdés
Év végén ballagás, és már mindenki kérdezgeti tőlem, h ugye meghívom-e. Van egy csomó rokonom, kb 12 akik tuti megsértődnének ha nem hívnám meg őket. De 12 rokon, azért nagyon nagyon sok nem??? A legrosszabb esetben mind eljön... Másoknak is mennek ennyien a 8os ballagására?? Szerintem elég ciki, ha az egész család felvonul a ballagásomon. Szerintetek? Nektek hányan voltak a ballagásotokon???
2010. ápr. 27. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

6osztályos gimibe átmentem 6. után,igy nekem nem is volt:D


de gimis ballagásra jönni akart mindenki...hogy ne sértődjön senki a kivételezés miatt,közöltem,hogy 4en jöhetnek,az iskolába igyse fértek a vendégek...igy jöttek anyámék,öcsém meg egyolyan rokon,akinek jó kamerája volt:D

otthon meg megmutattuk felvételről...

2010. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is idén ballagok általánosból, nekem is kb. ennyi jön, vagy 1-2 emberrel több. Szerintem egyáltalán e ciki, én örülök neki, hogy mind eljönnek.. Van olyan barátnőm, akihez ballagásra öszvisz 4 ember jön.. Hát, az ember csak egyszer ballag el általános iskolából.

Tehát szerintem nyugodtan elhívhatod őket, semmi kellemetlen érzésed ne legyen emiatt!

Kellemes Ballagást, jó búcsúzkodást!

2010. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Szerintem nem sok az a 12 ember, mi 20-an voltunk, rendesen elfértünk, jó volt. Igaz a suliban csak 4-5-en voltak akik néztek, de egyáltalán nemvolt ciki, inkább az a ciki ha nem megy el senki. Szóval nyugodtam hívd el őket, nem lesz gond, nameg persze nem azért, de + pénzt vagy ajándékot kapsz: D
2010. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálunk is csak 3-4 ember volt ott.Nagyon sokat amúgy sem szoktak eengedni(szerintem)
2010. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is voltak páran. de a suliban csak 3an.
2010. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Suliba igazából nemtudom még hogy lesz, de mi. 9 ember suliba biztos jön. Utána meg leszünk 100an:D
2010. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem kettő lesz.

Anyu és apu. Nem kell több. :)

2010. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát nálunk úgy volt hogy a suliban csak anyu,apu, meg a 2 mama jött (mindegyik papám meghalt már). Aztán nálunk főzőcskéztünk a kertben ott voltunk kb 40-45-en ( családi barátok,munkatársak meg azoknak a gyerekeik.)
2010. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálam csak a szűk családi köröm volt ott. A barátaim is eljöttek volna, csak ők másik suliból ballagtak.
2010. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szűk családi kör,ami 8 főt jelent. Ugyanennyi volt szakmunkáson is.
2010. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!