Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nek-tek hány rokonotok volt a...

Nek-tek hány rokonotok volt a 8-os ballagásotokon?

Figyelt kérdés
Év végén ballagás, és már mindenki kérdezgeti tőlem, h ugye meghívom-e. Van egy csomó rokonom, kb 12 akik tuti megsértődnének ha nem hívnám meg őket. De 12 rokon, azért nagyon nagyon sok nem??? A legrosszabb esetben mind eljön... Másoknak is mennek ennyien a 8os ballagására?? Szerintem elég ciki, ha az egész család felvonul a ballagásomon. Szerintetek? Nektek hányan voltak a ballagásotokon???
2010. ápr. 27. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ez nem is igazi ballagás, lassan már az oviból is kell. legalábbis nekem nem, szóval a családom nem rendezett felhajtást. csak a szüleim és a 2 nagyim lett meghívva, utána elmentünk ebédelni meg kaptam valami kis ajándékot. ennyi. nem volt sértődés, erre nem szokás mindenkit meghívni. az a középiskolai ballagás. mondjuk én középsuli után is akkor rendeztem, mikor tudtam h felvettek, akkor van mit ünnepelni. akkor persze többeket meghívtam, akkro voltunk 17en összesen.
2010. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem is 10en voltak, legalább sok virágot kapsz :)
2010. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha a nagyon szűk család van ott: max nagyszülők tényleg. Minden ház más szokás, de szerintem egy 8-os ballagásból nem kell nagy felhajtást csinálni és szerintem mindenki megérti, ha azt mondjátok nekik, hogy ez nem olyan nagy dolog, ezért nem tartotok "hagyományos" ballagást, de a középiskolaira szeretettel várod őket.

21L

2010. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, majd csak lesz valahogy =)
2010. máj. 29. 16:14
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem 9-12-en lesznek a ballagásomon kb. Több nem is kell. :)

14/l

2010. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
az enyémen 25en voltunk.:D suliba is kb 15en eljöttek, akkor még cikinek tartottam,mert nem nagyon szerettem azt a sulit,meg h mindenki néz....de a gimis ballagásra biztos mindenkit meghívok:D nem ciki amúgy...csak ha rosszul reagálsz rá, az a ciki ha nem megy el senki,mert mindenkit eltiltasz és ott álsz 1szál szegfűvel.....az gáz:D szóval szerintem nyugodtan hívd meg azt akit szeretnél,akit cikinek tartasz azt ink. ne,az a te napod!!! (de szerintem jobb buli ha mindenki ott van:')
2010. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még a mi időnkben nem csináltak ilyen cirkuszt egy-egy ballagásból, igy nem is tartották meg szüleink. Tiszta röhejes, hogy még az oviból is ballagnak. A szülőknek okoz ez gondot, már itt sok gyermek között kialakul a különbség.
2010. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem 7 rokon volt ott +anyu barátnője +az én barátom. és nekünk kicsi a családunk. nem ciki, hívd el őket nyugodtan. volt, akinek vagy 30 ember ott hozta a csokrát..:)
2010. máj. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Idén ballagok, és közel 32 fő jön el:-)

De én nagyon-nagyon örülök ennek.:-)

2010. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!