Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj mindig ott lennem ebédnél?

Muszáj mindig ott lennem ebédnél?

Figyelt kérdés
Anyám szereti, hogy együtt ebédelünk amikor lehet. Ebből sok súrlódás van. Pl megesik, hogy én nem akarok valami oknál fogva akkor enni amikor a család, és ebből cirkusz van. Pl alig értem haza éppen, fáradt vagyok, vagy mást csinálok épp. Ez ritka de ha szólok, hogy egyenek ne várjanak akkor megy a panaszkodás, morgás, szenvtelenezés. Egyre kevésbé van türelmem ez a kontrollálalás miatt, más dolgokban is ugyanigy van. Csak a veszekedés marad de ott is vesztesként jövök ki..
2016. nov. 1. 16:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Olyan nehezedre esne egy nap egyszer leülni velük?Gondolom ha meg pénz kell hozzájuk rohansz.
2016. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
22%
Költözz külön, ha ennyire nehezedre esik egy légtérben lenni a családoddal.
2016. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De mi van, ha épp nem akarok, ha nem érzem magam úgy?
2016. nov. 1. 16:22
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Semmi. Csak akkor ne panaszkodj, ha szóvá teszik, hogy nem bírsz ki velük fél órát egy sztalnál.
2016. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem rohanok pénzért senkihez ne aggódj. Pofámról lesülne a bőr.
2016. nov. 1. 16:23
 6/34 anonim ***** válasza:
51%
Irigyellek, nálunk soha nincs ilyen, mindenki akkor eszik mikor akar.
2016. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha magad tartod el, miért nem költözöl el? Probléma megoldva.
2016. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én NÉHA szeretnék úgy enni. Mert nekem sincs mindig ugyanolyan napom. Kell a magány néha.
2016. nov. 1. 16:25
 9/34 anonim ***** válasza:
30%
Én is irigyellek. Szerintem nem tudod milyen szerencsés vagy, de nem hibáztatlak. Mindig akkor jövünk rá mi az érték az életben ha már elvesztettük, ilyenek vagyunk :((((((
2016. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi idős vagy?


A vasárnapi ebéd nálunk is szent ha itthon vagyunk, de a szombatit havi 1x ellóghatja a 13 éves nagylányunk. Olyankor bent van a szobájában, aztán 2 körül eszik egyedül.

Esetleg ez a kompromisszum működhet?

2016. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!