Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ilyen helyzetben...

Mit tudnék ilyen helyzetben tenni? Nagyon bosszantó ahogy a férjem viselkedik, és a kislányunk róla veszi a példát.

Figyelt kérdés
Szitu:Elkészült az ebéd,vagy a vacsora és hívom őket az asztalhoz.Mintha meg de hallanák,nézik tovább a TV-t ,vagy a számítógépet.Szólok nekik,hogy hahó ki fog hűlni minden,de semmi.Amikor elkezdek veszekedni velük akkor nagy nehezen a lányom asztalhoz ül,a férjem még mindíg bele van temetkezve a gépébe.A lányommal el kezdünk enni,és akkor végre a férjem is feleszmél és kimegy kezet mosni és leül enni.Beleeszik a kajába,rámnéz és megkér,hogy dobjam be a mikróba,mert kihűlt.Na akkor üvölteni tudnék a dühtől,de nem akarok a gyerek előtt veszekedni.Nyelek egyett és megmelegìtem.Aztán persze már a lányom is kéri,hogy melegitsem meg neki.Mire mindkettőét megmelegìtettem jöhet az enyém is.Agyamra mennek!Én olyan neveltetést kaptam,hogy ki kell szolgálni a férjet, de ez viszont nagyon idegesìtő.
2016. nov. 2. 09:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
20%

Hű micsoda csodaválaszok születtek, kérdező ezekkel garantált a válás idővel ha ez a célod, hallgass a mesterekre.:-)

Végülis miért ne lenne igazuk?

Gondod van a férjeddel?

Kezdd el aláásni minden eszközzel,ne főzz rá, hisztizz és veszekedj minden egyes alkalommal.Szexmegvonás kötelező!

Egyet ne csinálj - ne beszélj vele a problémáról és ne keressetek rá közösen megoldást.Tilos!

Te igazi független erős nő vagy! Le a férfiállatokkal,elő a zsörtölődéssel!

Még egyszer:nehogy megbeszéljétek a dolgot mert úgy elveszted a dominanciád és még a végén sikerül előrelépni.Kakát a szendvicsébe!

Függetlenönmegvalósítónemkonyhairobot nők előre!!

2016. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a hibás. Bemèsz, szólsz, hogy kèsz a kaja. Ha nem jönnek te eszel egyedül, aztán bepakolod a többit a hűtőbe. Aki éhes az majd kiszolgálja magát.Ha házi csicskának vagy bejárónőnek lettèl nevelve akkor okè.
2016. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
82%
Csak hogy lasd, maskent is lehet: a parom, akivel 5 eve elunk egyutt, minden egyes alkalommal, ha nekiallok fozni jon, hogy mit segithet (es van hogy ő foz, es en megyek), de ugyanigy pl megyek teregetni, jon utanam, es segit. Attol, hogy nő vagy, nem kell cselednek lenned. Te dontesed. Már a parvalasztasod is az volt, illetve a tovabbiakban a hozzaallasod.
2016. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
38%
Here
2016. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

- Kihűlt a levesed drágám???

- Jajj de sajnálom!

- Pedig én szóltam időben, sőt kétszer is, csak nem voltatok hajlandóak asztalhoz ülni. Legyetek szívesek megmelegíteni a mikróban magatoknak, én még melegen tettem az ételt az asztalra.

- És ha nem tetszik, csinálhatjuk fordítva is, én ülök le legközelebb gépezni, és ti főzitek meg az ételt. Majd meg fogjátok látni, hogy tudok az első szóra is jönni, ha szóltok, hogy kész a kaja! Megigérem!


Mindezt mosolygósan, veszekedés nélkül.

Ha minden problémát lenyelsz, mert nem akarsz a gyerek előtt veszekedni - kikészíted magad.

Nem kell veszekedni, de a problémát jelezni kell mindig, mert sosem lesz megoldása, ha nem szólsz. Csak rosszabbodik...

2016. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
férjed képtelen megmelegíteni magának a kaját? mi lenne vele, ha elhagynád/kórházba kerülnél/akármi miatt nem tudnád kiszolgálni?
2016. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Korábban sok kérdésre válaszoltam, mára rájöttem, hogy felesleges. aki nem olyan személyiség, mint én, annak hiába adok tanácsot, mert nem tudja megvalósítani. Aki cselédként él egy házasságban és a férje, meg a gyereke is konkrétan rákakál a fejére, annak mit lehet mondani? Itt nem az a gond, hogy nem jönnek időben levest enni. Itt az alapvető tisztelettel, meg az egymás munkájának, személyének megbecsülésével van gond. Amikor a nő saját maga az egyenjogúság legnagyobb ellensége, na ott a nagy baj. Az a kérdés, mi lesz, ha a lány majd egy ugyanilyen családból származó fiúval jön össze. Ülnek majd az üres tányér felett...?
2016. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
67%

Ez tényleg illetlenség, amit a férjed csinál. Igazán hálás lehetne, amiért főzől. (Nem vagy te cseléd.)

Ha veszekedés nèlkül szeretnéd, h asztalhoz üljenek, szólj elötte 10-15 perccel, hogy 10-15 perc múlva ebéd. Ha ezután meg kívánja melegítettni veled az ételt, csak mondj annyit, hogy te szóltál időben.

2016. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!