Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apróbb szerelmes...

Milyen apróbb szerelmes üzenetek ismertek/használtok?

Figyelt kérdés

1-2 mondat hosszúságúra gondolok!

Előre is köszönöm


2010. ápr. 28. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ha kérdeznéd, mi a fontosabb nekem, Te vagy az életem, azt mondanám, hogy az életem, mert ha tudnád: Te vagy az Életem! Légy levegő, mert nélküled élni sem tudok!"

"Szeretni: ez az amulett, amely kertté varázsolja életünket!"

"Mindenkinek szüksége van valakire, amit jobban szeret önmagánál!"

"Ha van egy szív, mely Érted dobban, szeresd Őt mindenkinél jobban, mert boldog azzal lehetsz, akit igazán, tiszta szívedből szeretsz!"

Remélem, h tudtam segíteni az idézetekkel!

20/L

2010. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"azt hittem az ember életében egyszer lehet szerelmes,velem nemtudom mi lehet,mert akárhányszor meglátlak újra és újra szerelmes leszek."


[link]

2010. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer ezt kaptam:))

SzeretleksZereltlekszEretlekszeRetlekszerEtlekszereTlekszeretLekszeretlEkszeretleK


A nagybetűkből újra kiolvasható, h szeretlek:)

2010. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vok! Még 1 üzit szeretnék megosztani!

"Amíg nem találtál rám, halott voltam, bár lélegeztem. Világtalan voltam, bár láttam. Aztán eljöttél, és megsebzett lelkemet életre keltetted."

(J. R. Ward) :)

20/L

2010. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Egész életemben egy szőke hercegre vágytam, de sosem jött el..helyette sokkal jobbat kaptam : Téged <3"


"Ki az? Ó betűvel kezdődik és nagyon szeret!...Ó hát én :)"


"Képzeld el a legédesebbet!Ezt hatványozd a végtelenséggel, majd bővítsd az örökkévalósággal, és akkor már sejtheted, mennyire édes vagy! :) "


"Te vagy szívem sütijének legnagyobb csokidarabja! "

2011. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!