Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénz az jön és megy, a...

A pénz az jön és megy, a család az fontosabb?

Figyelt kérdés
a család a legfontosabb?

2016. nov. 10. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A pénz van a családért, és nem a család a pénzért, én így gondolom.
2017. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A pénz az csak egy fizetőeszköz. A vagyon az már más kérdés . A család egy gyűjtő fogalom ami alatt a közvetlen rokonokat értjük elsősorban.de ez megint csak megközelítés kérdése ugye. Hogy választ kapj ennél részletesebben kellene feltenni a kérdésedet.
2018. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is fel tettem ezt a kérdést magamnak, mert kaptam egy jó külföldi munkalehetőséget és döntésképtelennek érzem magam.

Párommal és az ő két kisfiával élünk ők az én családom és kiszúrásnak tartanám ha csak úgy itt hagynám őket a munka miatt. De közben meg azt érzem még fogom bánni hogy maradtam. Főleg hogy párom egyre inkább elzárkózik a közös gyerek vállalástól. Ő 38N én 31F vagyok.

2021. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!