Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adtok le, a...

Mennyi pénzt adtok le, a feleségeteknek? Havonta a fizetésetekből.

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 09:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Közös számla van, két kártyával. A kötelezőkön és a megtakarításokon túl mindenki annyit költ amenynit akar. 25/N
2016. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is kozos a penz, bar az enyembol kifizetjuk a lakast es a szamlakat, hitelt, maris 0 :D A nejemebol meg az ennivalo megy, meg minden mas.
2016. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok házas,szüleimmel élek!Apunak a fizetése anyumnak a számlájára megy,azt kiveszem anyunak abból fizetik a számlákat hiteleket mindet!Nincs olyan h külön fizetnének vásárláskor,max ha apunak még bekell mennie vmikor a hét folyamán boltba és anyu ad neki pénzt,mivel 9 hónapig táppénzen volt és nem volt mellékkeresete sem!

jól müködik 36 éve immár

2016. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Itt gondolkodásbéli probléma van a kérdezőnél. Ha a leadás szót használja, akkor alá-fölé rendeltséget lehet feltételezni, holott a házasságban mellérendeltség kellene, hogy legyen. A házasságban nem jó az enyém-tied, inkább közös van. Persze mindenki vehet magának bármit. Én az egészet odaadtam, de tudtam venni magamnak is. Mondjuk én jobban örültem, ha neki lett többje. Reggel mentem, este jöttem, így nagyon nem kellett nekem semmi (valami).
2016. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem az egész fizetését leadja és én is.:) Közösen gazdálkodunk, hiteleink vannak és két gyerekünk, minden forintot meg kell gondolnunk, így egyikünknek sincs "saját" pénze, minden a családi közös kasszába megy.
2016. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"A férjem az egész fizetését leadja és én is.:)" Ez volt a legjobb. Azért jó látni, hogy itt mindenki így áll a kérdéshez.
2016. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Leadni? Feleségnek? Ezt én soha nem tudom megérteni.

Házasok vagyunk 11 éve, egy gyerekkel. Közös bankszámlánk van, én keresek kevesebbet, de ez soha nem volt nálunk téma. Általában én vásárolok, én intézem a számlákat, gyereket, de mindegyőnknek van bankkártyája, és a levett pénzből mindenki annyit vesz el, amennyi kell, csak annyi, hogy szólunk, ne keresse a másik, hogy miért van ott kevesebb mondjuk.

2016. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk külön kassza van ,féjem fizeti rezsit+az auto tankolást stb én 3 gyerek Iskolás ovis dolgait + ruhák kaja.
2016. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!