Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk férjem keresztapjá...

Mit vegyünk férjem keresztapjának 50. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Étteremben lesz,elég jól állnak anyailag(sőtt)!Mi már nem annyira!5-7ezer forintot szánnánk rá!

Sajnos semmi ötletünk nincs,megvan mindene!


2008. okt. 5. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ötvenedik születésnapomra rozsdamentes laposüveget kaptam gravírozva, nagyon örültem neki!:)
2008. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresztapám (akinél szintén probléma volt, hogy mindent megvesz magának, amire szüksége van) 50 db felfújt lufit kapott, mindegyikbe bele volt téve egy-egy papírdarabkán valamilyen üzenet, idézet, vagy jókívánság, amit a családtagoktól, barátaitól, kollégáitól szedtünk össze.
2008. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emeletes torta? Vagy esetleg egy albumszerű könyv, arról a témáról ami érdekli, hobbyja stb.
2008. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy poén lenne szerintem egy közlekedési tábla, ami az 50 km/h megengedett sebességet mutatja. Az ismerősöm egyszer kapott ilyet. Nem tudom, hol szerezte, akitől kapta, de nagyon nagy szám volt. Talán lehet ilyet csináltatni?

Egy másik ötlet nekem is a hobbijához kapcsolódó lett volna. Vagy egy szép nagy fényképes torta is jó ajándék lehet.

2008. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!