Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sok nő él...

Tényleg ilyen sok nő él testi-lelki terrorban?

Figyelt kérdés
Már a sokadik az elmúlt napokban akiről olvasok. Miért? Ennyire rosszul választanak, vagy tényleg ők maguk is okolhatók az erőszakért?
2010. ápr. 30. 12:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ennyire egyszerű, hogy az áldozat "ne hagyja magát". A terror pontosan azért terror, mert nem olyan egyszerű és könnyű belőle kilépni.


Én majdnem 10 évet töltöttem el egy ilyen kapcsolatban, mire végre azt tudtam mondani, hogy elég, vége, itt a határ.

Nagyon nehéz volt.

2010. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak..persze az első randin nem..de azért évek után csak vannak.Látszik egy emberen, hogy bizonyos szituációkban ahogyan viselkedik, ahgyan megoldja, ahogyan esetleg feldühödik, meg a midnnenapi problémák megoldásán is ki tud nyilvánulni szerintem az agresszivitás..
2010. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
13%
Jaaaaaj szeegény nők. Két kategóriával lejebb meg mondják, hogy az nem is férfi aki jól tanul, normális csak a bajkeverők. NESZTEK ITT AZ EREDMÉNYE! AHAHHA
2010. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha az áldozat a hibás, akkor hogy lehet az, hogy egyes férfiak minden nővel megtehetik, hogy így bánjanak velük (megjegyzem, nem buta, önállótlan, akaratgyenge nőkről van szó),ugyanakkor ezek a nők kizárólag annak az egy férfinak hagyják...??? Ez nem elmélet, ez a valóság, van rá példa.
2010. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%

Én is éltem olyan kapcsolatban, ahol a "párom" szinte rabszolgaként tartott, és elvárni mindent elvárt, csak éppen a viszonzásra nem gondolt soha. Később nálunk is elcsattant nem csak egy pofon, hanem szabály szerint félholtra vert az illető. Ez volt az utolsó csepp a pohárban, akkor elhagytam. De hogy előtte miért tűrtem? Mert szerettem, és észre sem akartam venni, milyen megalázóan bánik velem, hiába mondta ezt nekem mindenki. Nem hallgattam okosabb emberekre, akik objektíven látták a dolgokat, mert nem akartam hallgatni. Annyira azt reméltem, hogy ő is szeret, és hogy sokáig együtt fogunk maradni, hogy minden szemétségét elviseltem.

Azóta azt mondom, hogy egyedül én voltam a hülye, és nem okolhatom őt. Vagyis - persze, lehet őt is okolni, hiszen aki megüt egy nőt, és folyamatosan terrorizálja, az sem szent -, de én voltam az, aki az utolsó pillanatig ragaszkodott hozzá. Olyan hibákat követtem el, hogy három hónap után hozzáköltöztem, pedig így visszagondolva már akkor látszott, hogy csak házicselésnek kellettem neki... De a szerelem teljesen megvakított.

Életem legnagyobb hibája volt, egyszer és mindenkorra tanultam belőle. Azóta nem engedtem, hogy a szerelem lila ködöt húzzon a fejemre, és ne lássak tovább az orromnál miatta.

Egyszóval szerintem igen, okolhatók a nők is, pont azért, mert saját magukat teszik kiszolgáltatottá a rossz választásukkal.

2010. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
62%

MIÉRT TŰRTE????MERT SZERETTE!!!

Ennyi! Mindnekinek meg van a saját oka, hogy miért "TŰRI"...

2010. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
40%

"Jaaaaaj szeegény nők. Két kategóriával lejebb meg mondják, hogy az nem is férfi aki jól tanul, normális csak a bajkeverők. NESZTEK ITT AZ EREDMÉNYE! AHAHHA"


Egyetértek! Nagyon sok nőnek kifejezetten a "rosszfiúk" jönnek be, aztán meg néznek, ha velük is csúnyán bánik...

2010. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

én is egyet értek az előzőekkel! És még mindig az a válaszom, hogy a nők is okolhatók.

24/l

2010. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
10évet??? úristen! nekem egy perc is sok volna. A klasszikus rosszfiúktól szerintem ezt is várják a nők, de van sok átlagos pasi akiből kisem nézné az ember, hogy milyen otthon.
2010. ápr. 30. 13:06
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jelek az első randin, hogy ne lennének, csak figyelni kell! A terroristák reakciói, mozdulatai... a fellépésük stb. De a legjobb ha beszéltetik az agresszort a korábbi életéről!!! Na akkor majd kibújik a szög a zsákból. Ahogy beszél a régi kapcsolatairól, a szüleiről... Okosnak kell lenni lányok, irányítani a beszélgetést, és nem csak az időjárásról beszélni. Megnézni a csávó barátait. Akár már a második randin elmenni az ő társaságába! Ha nem akarja... annak is van oka. Ha akarja, hogy viselkedik majd veled amikor ott vannak a haverok? Ezer és egy dolog van amiből rengeteg dolgot le lehet szűrni a jövőre. A gond ott van, hogy a legtöbb ember nem azt látja amit látni akar!!! Lehordja a volt nőjét? Persze, mert szemét volt az a nő, pfuj! Verte az apja? Szeeeeeegényke... de akit vertek, az sokszor szintén verni fog! Valaki beszólt az utcán a seggemre, ő meg nekiugrott? Húúú micsoda férfi... nem birtokolni akar, á dehogy... megvédett! Na itt vannak a vakságok :)
2010. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!