Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egyetlenegy ilyen család...

Van egyetlenegy ilyen család a világon? Ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Ahol nem csinálnak görög tragédiát mindenből, főleg nem az ünnepekből? Ahol az anya nem éhezteti és kínozza lelkileg a többieket, az apa nem lépett le, nem töketlen... ahol ha kibeszélésen kapják egymást, akkor nem duzzognak, hanem jót röhögnek "hát ráfaragtál, meghallottalal, lol", ahol a kamaszlány nem idős-gazdag fószerrel akar napokra lelépni valami egzotikus helyre, ahol a kamaszfiúnak nem az az életcélja, hogy drága mobiltelefont könyörögjön ki karácsonyra... ahol a karácsony nem arról szól, hogy hatalmi harccal megmutassuk a többieknek, hogy mostantól elszakítom tőletek a szeretteteket, mert megzsarolom, hogy ha nem kettesben tölti velem a szentestét, akkor szakítok... van még ilyen család? Valaki?
2016. nov. 30. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Jelen! :)
2016. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, itt vagyok.
2016. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi!:)
2016. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
ITT is
2016. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy van.:-) Nálunk a család sem zsarolja meg a felnőtt tagjait, hogy márpedig úgy töltöd az ünnepet, ahogy nekünk tetszik.:-)
2016. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát mi ilyen család vagyunk :-) Igaz annyi, hogy nálunk az apa lelépett de lett helyette sokkal jobb, akivel egy család vagyunk, rengeteget nevetünk, ökörködünk. A kamaszlányom még általános sulis, nem jár idős gazdag fószerrel és sztem nem is fog :-D Karácsonyi ajándék se nagyon van, max a gyerekeknek egy kicsi - nem azért, mert nem futja, hanem mert nem arról szól. EGyütt vagyunk, játszunk, nevetünk.
2016. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Te most dicsekedni jottel? :D van ilyen csalad, pl a mienk.
2016. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
igen van, de ugy latszik valakit nagyon duhit, hogy nem mindenki idiota, megy a lepontozas rendesen :^)
2016. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Én a gyerek vagyok. Bár apám egy alkoholista agresszív állat volt aki 3 éves koromban lelépett, tökéletesen boldog vagyok az új apámmal (féltestvérem is van) ^.^

És igen, olyan ahogy leírtad.

16/L

2016. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Jelen.
2016. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!