Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önként vállalt "szingliség"....

Önként vállalt "szingliség". Ismersz ilyen embert a környezetedben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az illető egyáltalán nem akar kapcsolatot, mert elégedett az egyedülléttel.
2010. máj. 1. 18:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ilyen igazi,vérbeli karrierista szinglit speciel nem ismerek,csak olyat,aki megjátssza,hogy ő hú de milyen jól érzi magát egyedül,mert ő milyen kemény nő.
2010. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Én 23 éves férfi vagyok és már nagyon szeretnék kapcsolatot, illetve még, így érzem. Hosszú ideje vagyok egyedülálló lehet, hogy nagyon is hozzászoktam és lehet, hogy ez lenne a "legjobb életforma" nekem. Ezért is tettem föl a kérdést.
2010. máj. 1. 18:42
 3/39 anonim ***** válasza:

Állok rendelkezésedre. Ezen ritka őrültek egyik példánya lennék.


Mi ebben a különös?

2010. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

18:42-es vagyok:


Osztom a véleményed.


21/L

2010. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Igen, a saját öcsém (28éves).


Rengeteg volt osztálytárs, akik gazdagabbak,vidámabbak és viccesebbek voltak mint én, mégis szinglik, mert senki nem elég jó nekik.

Persze könnyű válogatni, ha valaki mindent meg tud oldani egyedül, van elég pénze, hogy egyedül bizonyos célokat megvalósítson. Akinek nincs, az inkább társul valakivel és tűri a másik rossz szokásait, egy közös cél érdekében.

2010. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Magyarán olyan nem létezik, hogy találsz valakit (értelemszerűen az ellenkező nemből), aki a másik feled lenne és vele lenne teljes az életed. = Szerelem.
2010. máj. 1. 18:46
 7/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen a mesében létezik csak :) Én inkább úgy fogalmaznék, hogy találkozhatunk életünk során hozzánk illő személyekkel, de, hogy egy igazi jó párkapcsolat legyen belőlle, ahoz idő/kitartás/türelem kell. (Itt most nem arra gondolok, hogy ami nem megy azt erőltetni kellene) hanem én pl. több év egyedüllét után találkoztam párommal, és sok kompromisszumra/türelemre volt szükség, hogy most itt tartson ez a kapcsolat.
2010. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Sok esetben a párokat egymás mellett közös cél vagy kényszer tart össze.

Szerintem rengeteg középkorú legszívesebben új életet kezdene egyedül, de sem pénze sem külseje nincs hozzá, hogy lelépjen.

Akik látszólag boldog családban élnek rengeteget nyelnek a másiktól, és gyakran akár egy lakásra felvett hitel vagy a gyerek szeretete tartja össze őket.

Biztos, mindenkinek van másik fele, de azt is csiszolni kell, és sohasem lesz tökéletes.

Nekem mindig azok tetszettek a legjobban, akik már foglaltak voltak, gyakran éreztem, hogy a másik férje az én másik felem. Pedig tuti, hogy jó hosszú csiszoló munka után lett sármos, vidám és vonzó számomra is.

2010. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam olyat aki direkt nem akart maga mellé senkit.

Ellenben olyat aki senki se talál(mindegy milyen okból) aztán világnak és magának is bizonygatja hogy azért van egyedül mert egyedül AKAR lenni már rengeteget.

2010. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok én is, már egy ideje egyedülálló. Engem nem zavar a dolog, nem érzem úgy, hogy jelenleg kimondottan szükségem lenne partnerre. Élvezem, hogy szabadon osztom be az időmet, nem kér számon senki, stb.

Nem volt olyan, hogy eldöntöttem, hogy na én most "önkéntes szingli" leszek, csak valahogy így alakult, és rájöttem, hogy teljesen jól érzem magam így.

Aztán ha majd mégis úgy hozza a sors, hogy összeakadok valakivel, aki megdobogtatja a szívemet, akkor persze nem fogom elzavarni az illetőt, de nem is vagyok olyan, mint az ismerőseim többsége. Ugyanis azt vettem észre, hogy ahogy túl vannak egy szakításon (akár több éves kapcsolat után is), egy két hét sem telik bele, de már van új lovag. Mondjuk nekem aztán teljesen mindegy, csak nem tudom miért "elvárás", hogy ebben a korban az embernek feltétlenül legyen párja.

2010. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!