Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önként vállalt "szingliség"....

Önként vállalt "szingliség". Ismersz ilyen embert a környezetedben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az illető egyáltalán nem akar kapcsolatot, mert elégedett az egyedülléttel.
2010. máj. 1. 18:37
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Volt két kapcsolatom, mindkettő véget ért 1 hónap után, mindketten dobtak. TARTÓS = komoly kapcsolatom az tényleg nem volt. De kapcsolatom igen volt.:) Ágyig egy lánnyal sem jutottam el, ez is tény. Majdnem 5 éve vagyok "szingli".
2010. máj. 1. 20:14
 32/39 anonim ***** válasza:

19:06-os vagyok

Lesz kapcsolatod, mert akarod.

A férfiak késöbb érnek.

Majd jön egy lány aki elvarázsol és megmutat minden fortélyt.

18-éves volt amikor összejöttünk, ö sem tudott semmit se. Most 27 éves, idöközben megváltozott az egész egyénisége mert egyre többet ógott a haverokkal, én meg háttérbe kerültem. De hát nem kényszer az együttlét..ha neki igy jobb...

Te viszont nem igy gondolkozol, úgyhogy jó esély van arra, hogy lesz egy igazi nagy durranás! Remélem életre szóló, meg, hogy nem változol meg úgy mint az én egykori szerelmem...

2010. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

24/F 70%-os!


A piroslámpa.hu szerinted jó kiindulási alap lehetne?

2010. máj. 1. 20:18
 34/39 anonim ***** válasza:

Én is egyedüli vagyok, de nekem nagyon is fáj látni másokat, hogy ölelkeznek, puszilgatják egymást.

Egyáltalán nem jó egyedül lenni, de az ilyen önsajnáltató, tenni nehezen akaró fiú mint én ne is várjon többet ennél :)


Az a baj, hogy a mai fiatalok egy részének lassan nő be a feje lágya - közéjük tartozom én is.

23/F

2010. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"A piroslámpa.hu szerinted jó kiindulási alap lehetne"


Teljesen mindegy.

Apróhirdetés, weblap.

Ha fontos hogy tudd hogy néz ki akkor akármelyik honlap jó ahol vannak képek, bár a helyedben arra mennék hogy a telefonban mennyire szimpatikus a hangja, beszéde hanghordozása. Egy lánynak a beszédéből többet le tudsz szűrni mint a kilóiból.

Neked meg szerintem arra van szükséged hogy megértő legyen a lány, a telefonból meg jobban kitűnik hogy flegma-e vagy normális.

2010. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel fiúk!

Sok a szingli lány is, akik azt várják, hogy egy kedves sráccal beszélgethessenek...Te vagy az a kedves srác.

És ha csak egy beszélgetés csupán, az is jó, segit a stresszoldásban. Gakoroljátok! A lányok szeretnek beszélgetni kötetlenül, akármiröl, lazán...

2010. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Ha prostihoz akarsz menni akkor gondolj bele a következményekbe. Nem biztos, hogy lelkileg utána jobb lesz. Nem biztos, hogy segit. Nem biztos, hogy büszkélkednél ilyesmivel a barátnödnek, föleg, ha folyton az a k*va jár a fejedben,hogy minek mentél oda, meg miket csináltatok, meghogy a barátnöd miért nem olyan ügyes mint az a k*va.... Az ilyenek nem törlödnek ki a fejböl, a testböl, megváltoztatnak könyörtelenül.

Szerintem gondold át!

Minden fiú átesik ezen a korszakon, hogy nincsen nöje, miért kellene ilyen brutális módszerrel leröviditeni azt az amúgy is rövid utat ami igazából a szerelemre, megbecsülésre, együttélésre készit fel, hogy tudd értékelni a kapcsolatot?

Nekem sem voltak hosszúak az elsök, és sex-sem volt akkor még!Az elsö 6 igy ment. Aztán akivel volt, azzal meg ugyancsak 2hónapig tartott.Pedig én nö vagyok. Nnnnnna. Érted? Ne parázz!

2010. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
A szüzesség nem egy nyűg, amitől meg kell szabadulni. Ne menj prostihoz, mert nem tudhatod, hogy önként csinálja-e, vagy kényszerítik. Ne legyél cinkos egy ilyen ügyben. Próbálj inkább ismerkedni. Sztem az legyen az első nő szexuálisan az életedben, akit szeretsz is. Így elmondhatod majd a fiadnak hogy az első szeretkezésed szerelemből volt és nem belemaszturbáltál vki testébe..
2010. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ismerek két lányt akiknek jó a szingli élet (35 és 31 évesek).
2010. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!