Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önként vállalt "szingliség"....

Önként vállalt "szingliség". Ismersz ilyen embert a környezetedben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az illető egyáltalán nem akar kapcsolatot, mert elégedett az egyedülléttel.
2010. máj. 1. 18:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Miután tíz éves kapcsolatom tönkrement, sokáig egyedül éltem. Kifejezetten szerettem és élveztem, mert a kapcsolatomban alkalmazkodnom kellett. Akkor úgy éreztem, ha nem lesz többé kapcsolatom, akkor is tök jól elvagyok. Azóta férjhez mentem (nagyon jó a házasságom), de meg tudom érteni azokat, akik nem törik magukat azért, hogy kapcsolatban éljenek.
2010. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Biztos hogy kell neked.(nem útszélíre gondoltam, hanem olyara ki hirdeti magát, saját lakással stb)

24f vagyok én is

Ebben a korban kell egy két tapasztalat.

Ha látja rajtad egy csaj hogy semmi fogalmad sincs a dolgokról akkor eleve nem fog úgy potenciális pasiként tekinteni rád.


Ellenben felhívsz egy lányt, megveszed az idejét.

Beszélgess vele, kérd ki a véleményét hogy milyen egy jó pasi, szerinte miért nem volt még barátnőd, szerinte egy átlagos lányt mivel lehet megfogni.


utána persze szex, hogy tudja hogy a valóságban milyen is az, kérdez meg a csajt hogy mi izgatja lányokat stb...


Nem küld majd el, nem nevet majd ki mert ez a munkája, hogy könnyítsen az embereken.

2010. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Ja...

Hát elsőre azt hittem, hogy hasonló típus vagyunk, de azért én ennyire nem :) A nincs kapcsolatom már "egy jó ideje" nálam azt jelenti, hogy másfél éve, nem azt, hogy sose volt :) Szóval én ezért írtam, hogy élvezem, hogy most ez nincs, mert van már némi tapasztalatom arról, hogy milyen is egy kapcsolat. Nem mintha rossz lett volna, de nekem most jobb egyedül. De ugye ilyen következtetést csak az tud levonni, akinek van némi viszonyítási alapja.


Nem tudom, miért nem volt még kapcsolatod, ez nekem is furi kicsit, mert szerintem az egészséges felnőttéváláshoz hozzá tartozik ezeknek a dolgoknak a megtapasztalása is, más kérdés, hogy az embernek lehetnek olyan életszakaszai, hogy jobban érzi magát egyedül, vagy akár később rá is jöhet, hogy ő valóban így érzi jól magát, és tartósan erre az életformára rendezkedik be. De az elég érdekes, ha valaki még egyáltalán nem tapasztalta meg ezeket a dolgokat ennyi idősen. Nem tudom, mi lehet nálad az oka, talán zárkózott vagy, vagy félénk, vagy bizonytalan, vagy akármi, ezer oka lehet. De azt kétlem, hogy te kamasz korodtól önként mondtál volna le erről, hiszen az ember úgy van megalkotva, hogy kíváncsi természetű.

2010. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

A 28 éves öcsém sem látott nőt ruha nélkül csak filmen.

Szóval 23 évesen még van számodra remény.


A szerelem magától nem talál rád, csak a könyvekben.


Álmaink párja nem létezik, jó esetben lesz az megközelítőleg, miután hatottunk rá.

2010. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Ne menj prostihoz, még elkapsz valamit a végén.


Érdekes lenne, hogy egy prosti mondja meg, hogy én mit szeretek egy férfiban.


Számomra mindig is fontos volt, hogy egy férfi tanult legyen, és a kedvenc témáimban legyen jártas.

Persze ha nem volt vonzó számomra, akkor már a beszélgetésnél elakadtunk.

2010. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Az én két bátyám is már régóta egyedül él a szüleinkkel 33 és 28évesek. El vannak így.
2010. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"Ne menj prostihoz, még elkapsz valamit a végén."


Hamarabb kapsz el átlagos csajtól bármi nyavaját mint egy jól szituált prostitól.

Amelyik meg hagyja hogy gumi nélkül csináld azt hagyd ott.

Csókolózást nem engedik a jobbak akkor mit is kapsz el?


"Érdekes lenne, hogy egy prosti mondja meg, hogy én mit szeretek egy férfiban."


Jajj ez a butaság már nekem fáj.

A prosti is csaj, fiatal (vannnak jól szituáltak 20-25 között)

Egy nő igényeit ki tudja a legjobban?

Egy pasi vagy egy nő?

2010. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Jelenleg pont ezt érzem. :(
2010. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

A prostiban az a gusztustalan, hogy mások is használják.


Az átlagos nőket meg ne sértegesd, nem csoda, hogy csak prosti jut, érzelmek nélküli körökhöz.

2010. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"A prostiban az a gusztustalan, hogy mások is használják."


Elég sok lány van aki életében egynél több férfival fekszik le( van olyan aki csak eggyel?). A barátnőmnek is volt előttem pasija, mégse találom őt gusztustalannak.


"Az átlagos nőket meg ne sértegesd,


Ezt nem értem? Mivel sértettem meg az átlagos nőket fejtsd ki mert szerintem semmi degradálót nem mondtam.


"nem csoda, hogy csak prosti jut, érzelmek nélküli körökhöz."


Javaslom hogy ne indulatból reagálj hanem OLVASD EL ÉS ÉRTSD meg hogy miről írok.

Ennek a srácnak aki feltette a kérdést önértékelési és önbizalmi problémái vannak, csak rajta szeretnék segíteni hogy összekapja magát.


Nem lennék a helyedben. Előitéletes és gonosz vagy, szeretsz kötzöködni ahelyett hogy konstruktívan állnál hozzá a dolgokhoz. (igen, ezt a válaszaid alapján szűrtem le)

Leragadsz annál hogy valaki prosti, ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál és a kérdezőnek próbálnál segíteni.

Olvasd el mégegyszer a válaszaimat, nem azt mondtam hogy csak döntsön meg egy csajt hanem hogy beszélgessen is vele és nyerjen egy kis önbizalmat.

2010. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!