Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt velem/velünk?!...

Neka kérdése:

Mi történt velem/velünk?! Hogyan tovább? Lehet, hogy egyszerűen vége mindennek köztünk?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk. 23/L éves vagyok, Ő 22. Dolgozunk, mondhatjuk, hogy normális állása van mindkettőnknek és van egy havanese kiskutyánk.:)

A probléma elég nagy kb. az utóbbi 1 évben. Állandóan veszekszünk, szinte rögtön felhúz mindennel. Nem akarom, hogy így legyen, de úgy érzem, hogy nem tudom már megoldani, ami köztünk van. Az utóbbi pár hónapban pedig még rosszabb, ami köuztünk van.

A szex sem működik, miután nem tudunk beszélgetni egymással vagy jól összevesztünk, én nem tudom elfelejteni. Aztán már nem kívánom Őt.

Nem tudom mit tegyek, nem tudom mi történt, mit tehetnék, olyan mintha csak egymás mellett élnénk. 4 évet nem tudok elfelejteni. Ő szeret engem nagyon, de én már nem tudom, hogy mennyire szeretem még.....

Kérlek segítsetek!


2010. máj. 2. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi csak három éve voltunk együtt amikor szakítottam, de kb ugyanezekért az okokért. Két napig nagyon rossz volt,utána egyre jobb, de rájöttem, hogy csak megszokásból volt rossz. Most két hét eltelte után semmi bajom! Az utolsó egy évben nagyon boldogtalan voltam mellette, mindenért bele kötöttem én is. Most rossz, mert már felvitt magához egy nőt(amikor azt hittem, hogy ő tényleg nagyon szeret engem, komolyan 100%ig biztos voltam benne) de tudom, hogy ez is csak a büszkeségemnek rossz.
2010. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szia. szerintem el kell engednetek egymást, ha már nem müködik a kapcsolatotok. Tudom nagyon fáj, mi 2 hónapja szakítottunk a völegényemmel. ha már nem is kivánod akkor már tényleg nagy gond van. Beszéljétek meg szépen hogy nincs értelme tovább és így van esélyetek boldognak lenni mással egy idő után! De ha így folytatjátok nagyon elfogtok hidegülni egymástól, mégjobban.
2010. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, lesz időd még másra, ha nem jó, ne szenvedjetek egy ilyen kapcsolatba. Tudom nehéz lesz, de majd idővel rájössz, hogy megérte.
2010. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A megszokás kedvéért, 4 év kedvéért ne rontsd el mindkettőtök következő 50 évét. Keress más kapcsolatot.
2010. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgytűnik te gyártod a konfliktusokat. ez baj - valószínűleg már egyáltalán nem szereted. Annyit még megpróbálhatsz, hogy erőltetetten kedves vagy vele egy ideig, csak azértis nyugalmat erőltetsz magadra ha felhúz. nekem segített, mostmár nem kell erőltetnem mégis nyugodt vagyok, de ha ez sem megy akkor hagyd el...
2010. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a parti le lett játszva! Észre kellene venned, hogy - ide, vagy oda 4 év - elhidegültetek egymástól. Jókor van még mindkettőtöknek újra kezdeni. Ne áltasd magad azzal, hogy ő még szeret, hiszen ez neked már nem jelent semmit. Neked kellene még szeretni őt, akkor talán...
2010. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szereted már, ez van.... és lehet hogy ő sem szeret, csak a férfi az utolsó pillanatig az ellenkezőjét próbálja meg elhitetni az emberrel. Ha szeretne, valószínű te sem szerettél volna ki ennyire nyilvánvalóan belőle. Szerintem üljetek le egy nagy beszélgetésre, őszintén mondd el hogy érzel, s kérd tőle is ugyanezt. Fiatal vagy még, kár lenne tönkretenni az életed valaki mellett, akivel nem sok esély van a közös boldog jövőre.
2010. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit fogok tenni. Köszönöm a válaszokat. Nem tudom elfogadni, hogy vége lenne. Megint megpróbálom megbeszélni, csak tanácstalan vagyok. És ha külön kellene költözni azt nem tudom, hogy lehet elviselni. Néha vágyom a szenvedélyre, a romantikára, de Ő nem olyan aki ezt megadja nekem és ezzel tisztában vagyok. A figyelmetlensége, a nem törődömsége volt az első, ami ezeket az érzéseket kiváltotta. És nem képes egy iskolát sem befejezni. Nem tudom már elviselni az életvitelét, én vagyok elégedetlen és úgy érzem nem tudom elfogadni a dolgait. Borzasztó, hogy így vagyunk és, hogy 2 ember, aki szerelmes volt és boldogok voltak, hiába szerették egymást és hiába terveztek, mert most ez van. Akkor egyáltalán minek?

Szerettem nagyon és most nem tudom mit érzek. Ha nincs itt könnyű szeretettel gondolni rá, de ha itt van, akkor nem megy. Lehet, hogy életem legnagyobb hibája lesz, ha szétköltözünk.

2010. máj. 2. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok mint te,igaz nálunk a "békülősszex" az fantasztikus,de amugy egy katasztrofa lassan ami van...és már hiába látom hogy probál kedves és figyelmes lenni,már késő...


szétköltözés? próbát nem megér? talán menthető...egy darabig...vagy rájössz hogy nélküle jobban elvagy...

22/L

2010. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy teljesen különbözik az életfelfogásotok, életviteletek. Ez szép lassan kiderült számodra és kiábránditott.

Áltathatod magadat, de ő SOHA nem fog megváltozni.

Barátnőm hozzáment a nagy szerelméhez: jóképű, férfias, minden csaj álma. Aztán a csaj csinált 2 diplomát, mig a pasi maradt újságkihordó és NAGYON jól érezte magát, hogy ő már délután 2-től gépezhet, micsoda klassz világ. Semmi motiváció.

Természetesen a csaj kiábrándult, elvált, most boldog egy másik srác oldalán. Neki is fájt, de tudta, hogy nincs közös jövőjük.

Ahogy nektek se.

2010. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!