Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti hogyan szoktatok...

Lányok. Ti hogyan szoktatok viselkedni a párotokkal (pl. kedvesség, nevetés stb. ) és mióta vagytok együtt, és neki ez hogy tetszik?

Figyelt kérdés
:)
2010. máj. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én természetesen viselkedem vele. ha megbánt megbántódok, ha vicceset mond nevetek, ha rossz kedvem van akkor rossz kedvem van.

6éve vagyunk együtt, eddig még nem panaszkodott, néha mondja hogy ne morgonckodjak:D

2010. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bárhogy is "viselkedsz", és nem önmagad vagy, az már régen rossz.
2010. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel szeretem,így kedvesen,babusgatom,bújok,én így fejezem ki a szeretetemet.Együtt tudunk nevetni és sírni is.Mikor dühös vagyok,vagy összekapunk,akkor nem seperjük szőnyeg alá a gondokat,olyankor nem morcos vagyok,hanem szinte fájóan őszinte.Egyébként pedig nincs gond a kapcsolatunkkal,5 éve együtt vagyunk.
2010. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akármilyen jó színész vagy, egy életen át nem tudod minden pillanatban megjátszani magad.
2010. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést lehet hogy hülye vagyok de mégis hogy lehet viselkedni az ember párjával? Erre olyan lehetőség van? Nem egyértelmű hogy normálisan, szeretetteljesen? És ha nem tetszene neki ahogy viselkedem akkor miért lenne velem? Kissé értelmetlen ez a kérdés.
2010. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugy viselkedek amilyen kedvem van...hogy viselkednék? Idegen előtt még csakcsak tartom magam és bájvigyorgok,de előtte nincs értelme megjátszanom magam,ahogy ezt ő sem teszi,ugyis észreveszi a másik fél perc alatt...

3 éve együtt

2010. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!