Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez fogja elrontani a karácsonyt?!

Ez fogja elrontani a karácsonyt?!

Figyelt kérdés
Az unokatesóm mindig utánoz, lemásol, és ugyanaz kell neki mint nekem. Karácsonyra is ugyanazt kapja amit CSAK én kértem és hónapok óta erre vágyok és végre megkaphatnám, de persze neki is az lesz. Eldöntöttem hogy galériaágyam lesz és neki is most hirtelen az kell. MIT TEGYEK?

2016. dec. 22. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%
Írjál ki egy újabb kérdést, hogy "elrontja a karácsonyodat", hogy nekik is lesz karácsonyfájuk.
2016. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja, milyen már, hogy nem éri be húsvétra azzal a nyüves ággyal a piszok, neki is PONT karácsonykor kell, hát borzasztó, tagadd ki a ge.c.ibe!
2016. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Kérjél valami hülyeséget legközelebb, kibacásból.
2016. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, egy hisztis *** voltam akkor, minden bajom volt. Köszönöm mégegyszer nektek. Komolyam magamra se ismerek...😂
2017. okt. 8. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!