Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Kinek...

Ti mit gondoltok erről? Kinek hol van az otthona?

Figyelt kérdés
Tegnap este, nálunk szilvesztereztünk, a barátainkkal. Férjemmel 2 éve vagyunk házasok, van egy 6 hónapos lányunk. Beszélgettünk és szóba került, hogy ki hol szokott szilveszterezni, ugye mi a lányunk miatt most szilvesztereztünk otthon először. Mire a férjem megszólalt, hogy ő most sem otthon szilveszterezik. Mire kérdeztem, hogy ez mi, akkor esett le, hogy ő a szüleire gondolt. 3 éve lakunk együtt, és én totál úgy gondoltam, hogy ez egyértelmű, hogy hármunknak ez az otthonunk. Túl aaggódom? Olyan rosszul esett. Vagy ne törődjek vele?

2017. jan. 1. 14:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
11%

Nem azt mondta, hogy nincs otthon.


Emlékeztek, mikor matekórán tanultuk, hogy kisebb, nagyobb vagy egyenlő, és hogy mik tartoznak bele?


Ha ezt konkrétan úgy mondta, hogy "nem otthon szilveszterezem", és közben a lakcímkártyáján szereplő címen van, ostobának vagy hisztisnek kell lenni, hogy úgy vedd, ő most nincs otthon.


Ha azt mondta, "ez a hely nem az otthonom", akkor igen, baj van.

2017. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

30: Örülök neki, hogy végül is kiderült, hogy hogyan is értette. Szerintem ezért is érdemes rákérdezni. Jobb megbeszélni, mint magunkban rágódni.

De szerintem nincs miért aggódnod. Ő csak azt akarta kifejezni, hogy mindenkit meghívtak a szüleihez, csak őt nem. Gondolom, rosszul esett neki.

2017. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem is fura lenne. Én ahol lakom életvitelszerűen, számomra az az otthon. Most fogok költözni, akkor az lesz az otthonom. Nyilván az szüleim háza, lakása szintén az, hiszen mindig haza megyek, de mindig azt mondom, megyek haza apuhoz, vagy simán apuhoz. De az otthonom számomra mindig az, ahol élek.
2017. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az OFF-ért elnézést!

Gondolom, ha a szülőkhöz lettetek volna meghíva szilveszterkor, akkor az nem tetszett volna itt a 99%-nak.

Nem ismerlek téged, lehet, hogy te sem mentél volna szívesen és akkor erről született volna itt kérdés.

Szerintem titeket azért nem hívtak, mert már tudták, hogy a barátaitok vannak meghíva hozzátok szilveszterezni.

Mindegy!

Lényeg, hogy megbeszéltétek és lenyugodtak a kedélyek!

Nagyon BUÉK nektek! :)

2017. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Vihar a biliben...
2017. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!