Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohaanyámnak mi baja a...

Mostohaanyámnak mi baja a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Augusztusban lett komolyabb a kapcsolatunk. Ő egy elvált, kétgyerekes nő, hat évvel idősebb nálam.

Hatalmas a szerelem, tényleg boldog vagyok.

Ez volt az első közös karácsonyunk.

Másnapján átjöttek apámék, a húgaimmal ( négy éves ikerlányok), és remekül eljátszottak a barátnőm lányaival.

Apu is jól elvolt, körbejárta a birtokot, meg is dícsérte barátnőmet, hogy milyen szépen rendbentartja férfi nélkül. Ugyanis kiskertje van, állatokat tart, lekvárt főz, szóval otthon igazi gazdaasszony.

Húgaim majdnem elájultak a gyönyörtől, hogy birkák, nyulak, pláne mikor barátnőm mondta nekik, hogy lesznek majd kisnyuszik és bárányok tavasszal.

De mostohám...

Folyamatosan kötekedett, megjegyzéseket tett mindenre.

Késöbb nagyim mesélte, neki szapulta barátnőmet, hogy egy buta falusi P, meg hogy mocsok van, (a ház tiszta, az előkert rendben, az állatokat meg nem lehet sterilizálni), és ami a legnevetségesebb: nem kínálta meg őket alkohollal.

Igazából nem is tart otthon, ugyanis a szülei alkoholisták. Apu leállt, és egy kortyot se iszik, mióta a húgaim megszülettek, de előtte keményen ivott.

Anyu halála után nekem is voltak alkoholproblémáim, de nem akartam olyan lenni mint anyu vagy apám, így leálltam.

Apám is panaszkodott, hogy azóta meg van ez a nő kergülve, azt mondta a húgaimnak azt mondta, nem mehetnek a barátnőmékhez többet, csak a nevét meghallja, már idegbeteg.


2017. jan. 2. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi baja a mostohaanyádnak a barátnőddel.
2017. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Felesleges foglalkoznod vele. Pl. lehet hogy apád szokott példálózni vele, hogy bezzeg a fiam barátnője milyen jó háziasszony.


Egyik unokatesóm barátnője pl. nagyon proli családból származik, amellett hogy tényleg jól néz ki, mást nem tett le az asztalra (bolti eladó szakmunkásképzőt végzett, de szinte mindig eltartatta magát az aktuális pasasával). Mégis akkora egója van, mintha főnemes lenne, szeret "parasztozni". Én őt simán csak söpredéknek tartom, nem érdekel hogy miről mit gondol.

2017. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Irigykedik rá, amiért helyt tud állni, neki pedig nem menne.
2017. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak tippelek, mert nem írtál életkorokat, de gondolj bele: szerintem nincs nagy korkülönbség a két nő között, de mostohaanyád egy jó ötvenes, családos pasit fogott ki (bocs), a barátnőd meg egy fiatal, független srácot, de amúgy pasi nélkül is teljesen kézben tudja tartani a dolgokat. Hogy a bánatba ne fújna rá?:-)
2017. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is ugyanaz jutott eszembe, mint 4-esnek.
2017. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
73%
Az ilyen mostohaanyád -félék szoktak egy pakk ruhával érkezni a "készbe". És az akinek nincs semmije a nagy pofáján kívül rendkívül ideges tud leni arra aki fel tud mutatni valamit.
2017. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na kicsit konkretizálok.

Apu 38, a mostohám 30, én 20.

Anyu öt éve halt meg, 31 évesen. Igen, én egy "kihúzom időben" gyerek vagyok, akit rákényszerítettek anyura(hosszú sztori)

Igazából a mostohám egy jódarabig el is tartotta aput, míg ivott. Most évente beültettet valami alkohol ellenes implantot. Ez volt a feltétele mostohámnak.

2017. jan. 2. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó hozzászólásod kicsit árnyalja a történetet. Mondjuk a diszulfirám-implantátumok hatóanyaga egy hét alatt teljesen felszívódik, de ezt apád jobb ha nem tudja... :)


[link]

2017. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát utolsó, jobb lett volna ezt nem tudni.

Anyu karácsony után rakatta a bogyeszt oda... durva elvonási tünetei vannak.

Kérdező, bocsi az offért, de ez apádnál meddig tartott?

2017. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!