Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a neten az...

Hogy találjam meg a neten az apámat?

Figyelt kérdés
Tudom a címét németországban lakik és hogy netezik valamelyik közösségi oldalon.
2010. máj. 4. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresheted a különféle oldalakon a neve alapján, az életkor alapján (esetleg születési dátum), iskolák vagy munkahely szerint, közös ismerösök ismerösei közt...
2010. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos én sem tudom, pedig én is keresem egyik rokonom..de sehol nem találom.
2010. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindenképp nézz utána, hogy Németországban milyen közösségi oldalak vannak, és keress rá rajtuk. Gondolom, születésnap, név alapján már be lehet határolni. Sok sikert hozzá!
2010. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg facebook-on külföldön elég népszerű és már a magyaroknál is egyre jobban.
2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!